Голубая фишка• 23 августа 2015
Дивишся, буває, у вікна сусідів, і такеее бачиш...
Дівчата, а у вас таке буває, що дивишся на вікна будинку навпроти, і не можеш зрозуміти, що воно там таке у вікні показалось?
Ось щойно стояла на балконі, а в одному вікні ніби щось схоже на мавпу , що повисла на кухонній шафі. Я і так очі напружила, і голову схилила - ну точно мавпа величиною з п"ятирічне дитинча за сітчатою шторою видніється...
Це аналог бабая, що в дитинстві з-за штори виглядав в темноті, так?
Физрукая• 23 августа 2015
как хорошо, что у меня окна выходят все на алею парка )))) Я не занимаюсь такой куйней, как автор )))) Без обид, но правда!
Голубая фишка
• 23 августа 2015
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Вам больше делать нечего, кроме как в чужие окна заглядывать??
Я ще в Совєтчиці в інтимні теми заглядаю, а шо?
холециститная• 23 августа 2015
у меня в соседнем доме живет посол. и только кролики по полянке у него гуляют. обезьян не видела
Голубая фишка
• 23 августа 2015
Ответ дляФизрукая
Ну, знаєте, якби у вас прямо перед очима вздовж і впоперек 200 горящих вікон було, то кудись би заглянули і нехотя))))
Люблю ХОЛОСТЯКА• 23 августа 2015
а я однажды шла после пар домой и мужчинка выгуливал молодого ЛЬВА, я думала что я или переучилась или у меня уже галюцинации начались. не пила и не курила)))) оказывается на нашем районе жили циркачи.
Физрукая• 23 августа 2015
Ответ дляГолубая фишка
возможно, не исключаю )))
Чудо Ф_ф КеДаХ• 23 августа 2015
Ответ дляГолубая фишка
Не вижу связи))
Голубая фишка
• 23 августа 2015
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
А у свекрухи в будинку ведмідь жив
Голубая фишка
• 23 августа 2015
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Не вижу связи))
Любопитство, шоб його
Голубая фишка
• 23 августа 2015
Ответ дляЛюбительница
скажите, какие препараты принимаете?))))))))))))))
Здорова, дякую, нічого не вживаю
Любительница• 23 августа 2015
Ответ дляГолубая фишка
Здорова, дякую, нічого не вживаю
неужели настолько бурная фантазия??))) хм...))
Голубая фишка
• 23 августа 2015
Ответ дляЛюбительница
А якщо не фантазія?
Ку ка ку ка ку• 23 августа 2015
главное чтоб не слышно было. у нас на днях сосед по подъезду, а дом под прямым углом, в 4 утра петь начал рок, по его словам. что-то про учительницу с которой он крутил шашни, рок жив и все такое.
Голубая фишка
• 23 августа 2015
Ответ для18 мнеУЖЕ
а секас показують?))
Не хотіла писати, але бувало... І тьотя-дядя, і сам на сам пару раз, відверталась швиденько
Голубая фишка
• 23 августа 2015
Ответ дляКу ка ку ка ку
Багато чути. Є й музиканти, і спіка оперні голосисті, і просто буйні іноді лементують
18 мнеУЖЕ• 23 августа 2015
Ответ дляГолубая фишка
як це сам на сам? мастурбація чи шо?)
а дядя-дядя, тьотя-тоьтя не було?)
Бла бла бла• 23 августа 2015
с мужем как-то видели голый мужик готовил кушать на кухне. и все. и вообще бинокль хочу
Голубая фишка
• 23 августа 2015
Ответ для18 мнеУЖЕ
як це сам на сам? мастурбація чи шо?)
а дядя-дядя, тьотя-тоьтя не було?)
Не бачила
Голубая фишка
• 23 августа 2015
Ответ дляБла бла бла
В мені боротьба добра і зла постійна. І цікаво, і совісно
Бла бла бла• 23 августа 2015
Ответ дляГолубая фишка
чого совісно? хай штори закривають і хай переживають ті хто таке робить в себе вдома