Артура Пирожкова• 25 августа 2015

Кто может научить прописывать теги, метатеги и ключевые слова?

Ростки жимолости• 25 августа 2015
http://www.seoded.ru/beginner/html/metategs.html
гугл вам в помощь

Фрикаделька• 25 августа 2015
Хоч уточніть, куди саме прописувати треба? Чи Ви якраз цього і не знаєте? На якому рівні у Вас взагалі знання СЕО?
Конкретизуйте, будь ласка, а то виходить прохання в стилі ’навчіть прикручувати гайки’.
автор Артура Пирожкова • 25 августа 2015
Ответ дляФрикаделька

в интернет-магазине в карточке товара
перечитала кучу всего в интернете, но вот понять не могу правильно ли я это делаю.
смотрела, что прописывают другие интернет-магазины: либо просто название товара, либо кучу инфо - город, телеф., адреса, название магазина...
Mr i Mrs Smith• 25 августа 2015
Можете написать в личку, поможем, только сразу подготовьте более конкретную информацию - для чего необходимо реализовать
Техпаспорт на медузу• 25 августа 2015
Ответ дляАртура Пирожкова

в интернет-магазине в карточке товара
А магазин Вы сами сделали?
Ответ дляТехпаспорт на медузу
А магазин Вы сами сделали?

нет - разработчик
сама наполняю
Техпаспорт на медузу• 25 августа 2015
Ответ дляАртура Пирожкова

нет - разработчик
сама наполняю
Могу Вам наполнять. Как раз ищу работу в этом направлении.

Фрикаделька• 25 августа 2015
Ответ дляАртура Пирожкова

в интернет-магазине в карточке товара

Метатегів є 3 види: title (заголовок), description (опис), keywords (ключові слова)
Для СЕО (тобто для розкрутки сторінок Ваших товарів) найважливіше title (він один з основних параметрів, що впливає на позицію в пошукових системах), ще трохи грає роль description (не для позиції, але може впливати на рішення перейти по посиланню, тобто якщо опис там мутний, то можуть не захотіти переходити, навіть якщо позиція перша). Keywords зараз практично не грає ніякої ролі, хіба що в самому інтернет-магазині Вашому під це щось окремо ще заточено, якийсь пошук (як на кідстафі, тут ключеві слова важливі).

Бажано перед тим, як прописувати мета-теги, скласти семантичне ядро (список ключових слів по Вашій тематиці, які запитують люди). Але це вже відносно серйозна задача, тому так просто тут не описати і не навчити. Це якраз роблять сео-спеціалісти.

Тому так: в title пишіть назву товару, можна ще після назви додати назву міста, чи ще щось подібне. Довжина title бажано не більше 70 знаків (можна й до 255 загалом, але пошуковики все одно більше не розглядають, тому сенсу немає). В description пишіть опис товару, де кілька разів теж вкажіть його назву. Довжина description бажано не більше 160 знаків (аналогічно, можна й до 255 загалом, але пошуковики все одно більше не розглядають, тому сенсу немає). В keywords пишіть що завгодно, можна просто повторити назву товару.

Для початкового рівно цього достатньо. Для більш серйозного треба враховувати семантичне ядро, про що писала вище.
Фрикаделька• 25 августа 2015
Ой, мало не забула: в кінці title завжди додавайте назву магазину - це вже не для СЕО, а просто для зручності покупців. Title відображується в закладці браузера, то так буде простіше, коли там видно ще й назву магазину.
Ответ дляФрикаделька

Огромное Вам спасибо!!!
Теперь поняла!
Спасибо!
Ответ дляФрикаделька

да, так и делаю
не уверена была правильно ли это, теперь буду знать, что правильно
спасибо еще раз
Мурзилка• 25 августа 2015
Женя купит ?