Рожки-да-ножки• 27 августа 2015

Подарунки «Рюкзаки AVENE» безкоштовно Київ

Компанія ТОВ «МАРКО ФАРМ» для школярів віком з 6 до 17 років: дітей-сиріт та дітей у кого батько загинув в АТО, підготувала подарунок до 1 вересня.
Подарунки «Рюкзаки AVENE» будуть видаватись у Французькій аптеці за адресою м. Київ, вул. Лютеранська, 3 в період з 28 серпня починаючи з 13.00 год. по 31 серпня 2015 року до 20.00 год.
Благодійна Акція триватиме до повного завершення подарункового фонду.

Для отримання подарунку необхідно мати при собі:
1. Дітям-сиротам – «Свідоцтво про народження» та «Свідоцтво про смерть обох батьків (або одного з батьків)».

2. Дітям, у кого батько загинув в зоні АТО - «Посвідчення члена сім´ї загиблого військовослужбовця в зоні АТО» та паспорт матері, що буде присутня при видачі подарунку.
Царь-Матушка• 27 августа 2015
а детям- у кого мамы- одиночки и папы нет совсем не погалается?

Кидстаффовка• 27 августа 2015
Ответ дляЦарь-Матушка

получается что не полагается, это организаторы благотворительной акции решают кому давать, а кому нет, а косметика в той аптеке очень качественная и очень дорогая
АлывердЫ• 27 августа 2015
Ну и вид у рюкзака, но я, конечно, понимаю, ’дареному коню в зубы не заглядывают’.
автор Рожки-да-ножки • 27 августа 2015
Ответ дляАлывердЫ

эту информацию мне прислали, я у них не раз уже получала всякую косметику-крема, гели и т.д. И как я поняла что в этом подарке рюкзак просто чтобы вместить туда содержимое, а средства у них люксовые, в основном французские
АлывердЫ• 28 августа 2015
Ответ дляРожки-да-ножки

Я в курсе, что такое Авен.