...аяприкольная• 02 сентября 2015

В Україні вакциноасоційований поліомієліт, а не дикий, перестаньте панікувати!

Поліовірус cVDPV1 (circulating vaccine-derived poliovirus type 1 — циркулюючий вакцинасоційований поліовірус тип І).
Це означає, що діти заразились не від "дикого" вірусу, а від інших дітей, яким зробили щеплення "живою" вакциною від поліомієліту, ОПВ.
Тому припиняйте паніку "мывсеумрем", нагнітання обстановки та наїзди на противників вакцинації!
Кожна мама любить своїх дітей, турбується про них, і відповідно приймає рішення про вакцинацію або не-вакцинацію, виходячи з власної ситуації. Єдине, перш ніж приймати якісь рішення, треба уважно вивчити всю доступну інформацію та розібратися, а не кидатись у паніці щось робити (або навпаки, не робити), базуючись на страшилках СМІ!
Будьмо мудрими, і хай всі наші дітки ростуть здоровими!
ТрубоДурочка• 02 сентября 2015
Ответ дляГл. Амурная
Ви готові мені і іншим мамам фінансувати кількаденне просидження дома? Ви готові надатимені роботу, якщо мене звільнять через невихід на роботу?

надеюсь вы шутите, если ставите в один ряд жизнь и здоровье ребенка (даже чужого) со своим увольнением! Даже сложно что-либо комментировать...Полный аут, если таких как вы окажется много(
Одноклассница• 02 сентября 2015
Ответ дляТвердая валюта
вопрос: если у ребенка уже стоит ’мертвая’ вакцина и он контактирует с вакцинированным сегодня-вчера ’живой’ вакциной, то он в зоне риска или нет?
теоретически нет.
Снежная Королева• 02 сентября 2015
Ответ для...аяприкольная

Нещеплені діти заразились від дітей, яким було щеплено вакцину ОПВ.
Ого,а что же делать?у нас медотвод на привики...
Гл. Амурная• 02 сентября 2015
Ответ для...аяприкольная

Так Ви розберіться.
Треба панікувати, бо буде епідемія, і тут же побігти робити ОПВ, щоб цю епідемію ще й збільшити?
Чи не треба панікувати, бо ОПВ просто так не передається, тоді моє ’спокійно’ абсолютно адекватне в даному випадку?
А то щось я не можу зрозуміти, до чого Ви хилите.
Діти, що захворіли несуть небезпеку для невакцинованих дітей. Мій - вакцинований, інактивованою вакциною, тому конкретно я не панікую і нікуди бігти не збираюсь. а ви не вводьте людей в оману, що все нормально. Не нормально, тому що у нас є всі передумови для спалаху епідемії.
Одноклассница• 02 сентября 2015
Ответ длямААААсквичка
А помните как-то лет 5 назад была эпидемия ’свинячего’ гриппа, и все в панике носили зимой даже по улице в 20 градусный мороз повязки, нельзя было купить оксалиновую мазь, вот это был массовый психоз, если кто-то запускает такую панику, значит это кому-то нужно...
http://www.apteka.ua/article/341874 вот почему это нужно
Гл. Амурная• 02 сентября 2015
Ответ для...аяприкольная

От тут питання, як саме заразились ці діти.
ОченьПриятно-Царь• 02 сентября 2015
Ответ для...аяприкольная

Ось з цим я повністю згодна!
Найгірше, що можна зробити в плані безпеки для своєї дитини, це купувати карту щеплень без наявності цих щеплень по факту.
Мамочки, дуже прошу, хоч цього не робіть, будь ласка!

Я отказ писала для садика на пол года
ТрубоДурочка• 02 сентября 2015
Ответ дляНадежда наш компас

получили 30 апреля гуманитарку с полио вакцинами опв и ипв.. опв разморозили и ее срок теперь с 30,04,2015 6 мес. вот срок скоро истекает и панику может сеят... а еще ее повторно заморозили по требованию юнисеф, что противоречит требованиям производителя и нормам моз
http://www.apteka.ua/article/341874

я нашему МОЗ не доверяю вообще, мне кажется самое коррумпированное министерство( И бесплатной вакциной в поликлинике своего ребенка не прививала бы. Понимаю, что не всем по карману качественная вакцина, потому сложно очень кого-то обвинять или защищать(
автор ...аяприкольная • 02 сентября 2015
Ответ дляМуля007
и где там написано ,что дети заразились от других, вакцинированных детей?

Назва вірусу.
Розшифровку я дала в стартовому пості.
Моя помилка, що всі посилання на джерела зразу не дала, але в темі вони є, пізніше наводила.
Рогнеда Карповна• 02 сентября 2015
Ответ дляЧерепаха Тортила
а вы уверены, что найдете сыворотку или вакцину в нужный момент? уверены, что ребенок вам вовремя расскажет от травме? я вот в детстве не все свои раны маме показывала. ну бегала босая, ну поранила немного ногу. подорожник приложила и побежала дальше, босая...
вы уверены, что 100% ’словите’ риск заражения? пожалуйста, не прививайте)
если рана представляет опасность заражения столбняком, то вы бы не бегали с подорожником. Почитайте, что такое столбняк. А то лишь бы сказать что-нибудь, так?
Ответ дляТвердая валюта

Гарантій немає.
Всі питання до виробників конкретно цієї вакцини, а також до тих, хто контролював транспортування, зберігання, строки придатності.
Особисто я цього не знаю і знати не можу.
А офіційна позиція, що ризик менше, ніж у нещепленого взагалі.
Я не в теме• 02 сентября 2015
Ответ дляТрубоДурочка

+1000!!!!!!! к сожалению ’такие’ существуют! и именно они наибольшая угроза эпидемии! это хамство в крови-’мені треба і я лізу’
Ответ дляЯ шалунья

А без анонима слабо? Ещё и со ссылками на убедительные источники?
Вы пришли, ляпнули, все должны поверить Вам, а не Комаровскому.
ЗЫ Если бы дети были привиты, то не заболели бы в любом случае.

А прочитати тему слабо?
Пост 10 для початку.
Вірте Комаровському далі, я Вам не заважатиму.
Я не в теме• 02 сентября 2015
Ответ для...аяприкольная

А прочитати тему слабо?
Пост 10 для початку.
да,у коморовского есть советы: если ваш ребенок потеет ночью-снимите пижаму или откройте окно!!!!!!!! следуйте и повинуйтесь комаровскому
Вероятненько• 02 сентября 2015
Ответ для...аяприкольная

А прочитати тему слабо?
Пост 10 для початку.

Комаровский - это, к сожалению, уже давно бизнес.
Olga_72• 02 сентября 2015
Ответ для...аяприкольная

Повторіть цей жалісливий пост мамам тих діток, які залишились інвалідами після щеплень.
Так, для балансу.
А то якась подвійна мораль постійно виходить.
Где вы увидели двойную мораль.
Если у нас поголовно безграмотные мамочки пичкают детей антибиотиками, сбивают Т 37,5, не гуляют с ребенком по 2 недели потому что там холодно. А потом когда нужно найти виноватого виновата прививка.
Здесь указывали что судорги - это следствие прививки. И меня так убеждала зав. обл. неврологии, пока частный невролог не обратила внимание на одну мелочь, у нас небыло ни одного анализа на норму кальция. Мы отлежали 2 раза по две недели и доктор не соизволила выписать бумажку на очень важный в нашей ситуации анализ, лечение после которого сняло все проблемы. Ей просто выгодно было что бы за деньги лежали в отделении. Мне потом заявила, что это не ее задача выявлять у детей склонность к рахиту, а это недосмотр участкового педиатра.
Если невролог не знает причину он списывает все на прививку. И не важно, что причина в генетике или в нарушениях при беременности. Главное что бы назначить виновного ту самую прививку.
Гл. Амурная• 02 сентября 2015
Ответ дляЯ не в теме
в принципі, логічно, для здорової дитини. Тільки не в буквальному розумінні - негайно відкрийте вікно при мокрій дитині, такого він не міг написати. А от зняти зі спітнілої дитини піжаму - нормально. і потрохи починаи загартовувати - теж нормально. А ви вважаєте правильним тримати дитину, якій жарко, в піжамі і теплій кімнаті?
Мамулька• 02 сентября 2015
Ответ дляЖелезная тетя
ДЕВОЧКИ ПРОШУ ВНИМАНИЯ! Мама работает СТАРШЕЙ МЕДСЕСТРОЙ ПОЛИКЛИНИКИ(КИЕВ) уже 30 лет. Только что я звонила и специально у нее спросила о последствиях у них конкретно в отделениях. НЕ БЫЛО НИ ОДНО СЛУЧАЯ ИНВАЛИДНОСТИ,ПАРАЛИЧА И СЛОЖНЫХ ОСЛОЖНЕНИЙ.Вывод один- или это генетический случай 1 на миллион или ребенок не обследован полностью и уже болен или в процессе. ТОЧКА.

сейчас еще МОЗ даст опровержение своим же выводам и напишет новый вывод: это был ОВП (острый вялый паралич) и только у ромов, как и утверждало УОЗ Закарпатья. К тому же там проводились лабораторные исследования и диагноз ОВП подтвердился. Что же тогда запоют те, кто тут полдня орет, что во всем виноваты привитые дети?
Уволенный грузин ляпнул - в стране истерика, мамы непривитых детей в ауте.
Топтунша• 02 сентября 2015
Ответ для...аяприкольная

Ви теж, бачу, прочитали неуважно.
То нічого, що даний поліомієліт - вакциноасоційований, і якби вакцинації ОВП не провадили, то діти й не захворіли б?
До чого тут Ваша тирада-страшилка?

якби всі вакцінувалися, то ніхто б не захворів. Хворіють ж непривиті, правильно?
Я не в теме• 02 сентября 2015
Ответ дляГл. Амурная
это не в книге а в передаче и вопрос был не о том,что ребенку просто жарко а о симптомах болезни.
Гл. Амурная• 02 сентября 2015
Ответ для...аяприкольная

Гарантій немає.
Уже питала вище, не відповіли. а які у вас гарантії потрапити на непідробні лікарства в аптеці? А які гарантії потрапити в лікарні на хорошого лікаря, а не такого, що купив в універі диплом?
Я не в теме• 02 сентября 2015
Ответ дляМамулька

Я не в теме• 02 сентября 2015
Ответ дляГл. Амурная
у нас страна такая-без гарантий! ваше 6 чувство и есть гарантия
Гл. Амурная• 02 сентября 2015
Ответ дляЯ не в теме
Я читала Комаровського, в принципі він такого сказати не міг ( на всяк випадок, я не його фанат). Його логіка в тому, що при температурі не кутати дитину, бо це ще більше її підніме (перегрівання). А свіже повітря безумовно потрібне хворій дитині, звичайно, її ліжечко не повинне стояти біля відчиненого вікна.
inna160877• 02 сентября 2015
В Моз работают люди без глубоких знаний ,тем более не практики медицины-им свое здоровье доверять не стоит. Спасибо за статью.
Холодная каша• 02 сентября 2015
Ответ для...аяприкольная

А Ви готові компенсувати дітям, які захворіють через Вашу дитину, їх лікування та все Ваше вищеперераховане їх мамам?
Це Ваша відповідальність, і не треба її перекладати на плечі інших.

Слушайте, это проблема не привитых детей и их родителей. Не хотите делать прививки - рискуйте.
Мы делали вакцину живую две недели назад в пятницу, врач не говорил сидеть дома и не ходить с понедельника в садик. Благо, у нас в сад не берут не привитых детей, в принципе - очень четкая позиция заведующей. Но суть не в том.

Никогда после живой вакцины никто дома не сидел, потому что раньше ее вообще делали в садах. Всем сразу. Не хотите - сидите дома сами.

И рискуйте своими детьми.
Я не в теме• 02 сентября 2015
Ответ дляГл. Амурная
я не только читала но и смотрела,я ж говорю-в передаче это было и этот совет он давал не единожды)))) я не ярый его противник(если-что) к некоторым советам и сама прислушиваюсь но некоторые настолько нелепы........
Ответ дляГл. Амурная
Якщо мені лікар покаже вимогу від МОЗ про обовязковий карантин - то буду сидіти вдома, якщо такої вимоги немає - то нікому нічого платити не буду, очевидно.

В інструкції до вакцини, читаємо:
’Для обмеження циркуляції вакцинного вірусу серед осіб, що оточують щеплену дитину, слід роз´яснити батькам необхідність дотримання правил особистої гігієни дитини після щеплення (окреме ліжко, горщик, окрема від інших дітей білизна, одяг тощо) та необхідність ізоляції щепленої дитини від хворих з імунодефіцитним станом.’
http://tabletki.ua/Вакцина-для-профилактики-полиом...

До речі, поки шукала це, знайшла ще й таке, УВАГА!

’Дітям, які перебувають у сімейному оточенні, дитячих закладах закритого типу з ВІЛ-інфікованими або з особами, яким протипоказано введення ОПВ, щеплення проводиться виключно ІПВ-вакциною.’
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1159-11/page

Так що, у кого є ще діти, яким протипоказано щеплення (або інші особи вдома, не обов´язково діти), зверніть на це увагу!!!
Приму в дар• 02 сентября 2015
Ответ для...аяприкольная

Така різниця, що цей вид поліомієліту виник виключно як наслідок вакцинації.
А не як наслідок не-вакцинації.
как медработник говорю,что заразились как раз от ’дикого’если бы можно было заразиться от вакцинации то детей сразу же бы изолировали после прививок...так что автор не надо ля-ля
Гл. Амурная• 02 сентября 2015
Ответ для...аяприкольная

В інструкції до вакцини, читаємо:

тобто, вимоги карантину немає, що й треба було довести.