Сестрица Алёнушка• 02 сентября 2015

Свекруха. Багато тексту!

Дівчата, тільки один Бог знає, як вона мене дістала.... Ми з чоловіком маєм переселятись, робим ремонт, живем у свекрухи, на даний момент чоловік на заробітках. Я з іншого міста, пішла в "невістки". Спочатку все було добре, така хороша жіночка, а після весілля як підмінили. Зараз в нашій хаті, я зробила камін (не своїми руками, але найшла людину) свекруха хотіла щоб робив її знайомий(попередньо з ним домовившись і мені нічого не сказавши) я запитала її чому вона в мене не спитала, а вона я хотіла як ліпше, я розумію, що я чужа для неї і рідною ніколи не буду, але можна було б хоча би в сина запитати, якщо не в мене. І сьогодні я дізнаюсь, що вона людям каже, що ліпше я б поїхала додому до себе, доки її син на заробітках, бо дуже борза. Я і так розумію що я тут вибачте х.... собачий який нікому не потрібний без чоловіка, але сьогодні мене так жостоко носом в це тикнули..... І саме головне, що на даний момент це місто покинути не можу бо ходжу на водійські права. До слова вона нам з будівництвом ні копієчкою не допомагає! Прошу дуже тим кому до жартів, гоу в іншу тему!
Ваша прЭлесть• 02 сентября 2015
снимите квартиру

Пропеллер на 6 персон• 02 сентября 2015
Ответ дляВаша прЭлесть
снимите квартиру

+100
в чем проблема?
автор Сестрица Алёнушка • 02 сентября 2015
Ответ дляВаша прЭлесть
снимите квартиру
немаю як, бо всігроші йдуть на будівництво
Наверняка• 02 сентября 2015
живите отдельно. а то на строительство она вам не помогает, но и вы ей за аренду не платите.
Наверняка• 02 сентября 2015
Ответ дляСестрица Алёнушка
тогда не стоните. живете на шару еще и свекруха не такая.
Коленная ложечка• 02 сентября 2015
Камин в какой квартире делали своей?
Ваша прЭлесть• 02 сентября 2015
Ответ дляСестрица Алёнушка
тогда терпите, к чему этот разговор
neoba• 02 сентября 2015
Станьте с ней такой, какой она вас знакомым описывает. Моя прозрела. Сейчас слова поперек не слышу.
Ответ дляНаверняка
п...ц на шару, з мене вся їжа, і все що стосується хімії, пральні порошки, гелі для душу....і тому подібне все я, їсти готую я!

Ответ дляВаша прЭлесть
тогда терпите, к чему этот разговор
я прийшла виговоритись!
Наверняка• 02 сентября 2015
Ответ дляСестрица Алёнушка
ой, слабо вериться, бо на это у вас типа есть деньги, а снять комнату нет. ну ну.
Ответ дляКоленная ложечка
Камин в какой квартире делали своей?
в своїй
Мстящий за Зайца• 02 сентября 2015
уйдите, не нужно никого собой насиловать.
Ответ дляНаверняка
Так на все були гроші, зараз закінчились, тому чоловік на заробітках! блін, гудбай, ідіть в іншу тему
Пропеллер на 6 персон• 02 сентября 2015
Ответ дляСестрица Алёнушка
я прийшла виговоритись!

А вы в каком горде?
Если это не киев, то небольшую кв не в центре можно и за 1000-1500 снять, Сэкономите на еде, гелях и тд.
Ответ дляПропеллер на 6 персон

А вы в каком горде?
це Рівно! тут я сама не вигрібу на квартирі
Болтушка Му• 02 сентября 2015
На якій стадії ремонт? Діти є?
Звездолётчица• 02 сентября 2015
Думайте о том, что она Вам выгодна на данный момент.
Свекруха Вас любить никогда не будет, это редкость...Я бы не выясняла ничего
Наверняка• 02 сентября 2015
Ответ дляСестрица Алёнушка
епптель. полно квартир от 800 грн. в центре за 1500,00. и у вас денег нет? то видать такая плохая свекруха, что жить на шару приятно.

Куколка-мяуколка• 02 сентября 2015
сочувствую
но крепитесь, скоро будете отдельно жить
а вот моя свекровь все время с нами живет
старая уже, дочка не хочет досматривать-все на невестку лучше свалить
Благоуханочка• 02 сентября 2015
Ответ дляСестрица Алёнушка

Мой вам совет никуда не уезжать т.к. вала свекровь будет вашему мужу говорить что вы там гуляете, изменяете и т.д. может у мамы есть другая дама на примете?
И возможно мужу не сможете доказать обратное.
Говорю из собственного опыта.
Болтушка Му• 02 сентября 2015
Я б краще жила в квартирі з ремонтом на матрасі, щоб лише без свикрухи!
Самохвалова• 02 сентября 2015
подруги может есть какие-то?
Пропеллер на 6 персон• 02 сентября 2015
Честно, я не понимаю вас.
Вроде немлохой ремонт делаете, а это не одна тыс. долл. А кв снять за 1000 не можете. Опять же, с ваших слов - все сами там покупаете и продукты и хоз. и готовите, как я понимаю на двоих. Так если отнять половину, там больше 1000 явно останется, пробукты сейчас огого по цене.
Еще, если у вас в кв есть хоть одна комната более-менее законченая и санузел - перезжайте туда. Матсас на пол и все дела. Многие сами делают ремонт и живут в этих кв.
И что значит - не выгрибу?? Не поняла.
Ответ дляНаверняка
я вам ще раз кажу, що все віддаю на будівництво, для мене 800 грн це теж гроші, два-три місяці, я за ті грошгі можу проводку поміняти!
Неугомонная• 02 сентября 2015
сочувствую. у меня ситуация похожая, только пока и перспектив разъехаться не видно( Потерпите, потом будете вспоминать как страшный сон
Ответ дляСамохвалова
подруги может есть какие-то?
подруги є, але вірите не дуже сильно хочу їм все розказувати, така я є, можливо по натурі-’скритна’
Самохвалова• 02 сентября 2015
Ответ дляСестрица Алёнушка

ну значит потерпите немного, потом в своей квартире будете жить и все
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Честно, я не понимаю вас.
И что значит - не выгрибу?? Не поняла.
будівництво в початковій стадії, немає санвузла, економлю як можу, зараз гроші вложую в права, маю свій город, все звідти, закрутки на зиму, все я, її обмиваю і готую постійно. Не вигрібу- це значить по фінансам неможливо мені самій на даний момент позволити таку розкіш, як оренда квартири
Ответ дляБолтушка Му
На якій стадії ремонт? Діти є?
дітей немає