Заместитель Анонима• 05 сентября 2015
Як лікувати геморой? До якого то лікаря іти?
На попі, після родів, появився маленький бугорочок. Спочатку сильно турбував, але потім пройшло. Зараз він то є, то немає. Коли появляється, дискомфорту немає, але от боюсь, щоб не дотягнути до біди((
Дівча, порадьте що робити? До якого лікаря іти? То дуже серйозно?
Заместитель Анонима
• 05 сентября 2015
Ответ дляБочка порохУ
Мне лечение расписала моя гинеколог
І помогло?
У Вас не сильні зміни там були?
Стрекозей• 05 сентября 2015
Ответ дляЗаместитель Анонима
де того проктолога шукати не підкажете?
в лікарні .Матір божа
Заместитель Анонима
• 05 сентября 2015
Ответ дляСтрекозей
ви з теми про анал
Та, навіяно тою темою)))
Заместитель Анонима
• 05 сентября 2015
Ответ дляСтрекозей
в лікарні .Матір божа
Може в поліклініці є проктолог, я звідки знаю. Взагалі тільки недавно взнала про існування такого лікаря.
Дюйм оф о4ка• 05 сентября 2015
Упражнения кегеля, раз 10 в день по 50раз (я делала каждый раз когда кормлю) И гемморой уйдет и внутри все подтянется ;)
Мне после двух родов все отлично помогло где-то месяц делала, хотя вылезли большие синие шишки. Можно добавить свечи с облепихой, если дискомфортно в туалет ходить