Реквизиты для оказания помощи: Карта Приватбанка: 5457 0829 0185 9855 Жунь (Новикова) Ольга Владимировна
Полные реквизиты для переводов из других банков: Получатель: ПАО КБ ПриватБанк Код получателя (ОКПО, ЕГРПОУ): 14360570 Код банка получателя (МФО): 305299 Счет получателя (транзитный счет): 29244825509100 Назначение платежа: зачисление на карту 5457 0829 0185 9855 Жунь (Новикова) О.В., благотворительная помощь на лечение ребенка
А де ж наші співвітчизники? Де браття-українці? Росіяни й то більше зібрали.
Менталитет украинской нации - ’моя хата с краю, ничего не знаю’ - я никого не трогаю и вы меня не трогайте.... очень жаль, что 90% украинцев живут именно по этому принципу
Що треба, щоб менталітет помінявся? Не дай Боже, ще одну війну?
Мабуть, що інших варіантів нема. Зараз людське життя нічого не варте. Для переоцінки цінностей цілим народом потрібне колосальне потрясіння... як от війна...
ой а можно завтра оплатить? и сколько я с орг сбором должна? а то девичья память
Аня, я ще нікому рахунки не виставляла. Чекаю підтведження наявності. Боюсь, що крупні покупці (власники магазинів і вуличних розкладок) вигребли увесь склад і нам залишиться пшик... Напишу в лс, коли буде відомо.
ой, если что я 100% оплачу, просто могу быть на даче добровольно принудительно
никто не поможет человеку лежащему на улице, а ведь люди видят, что ему плохо и не важно выпил он или нет, просто проходят мимо или щарахаются как от прокаженного, а тут надо помочь маленькой девочке которую они не видели и не хотят замечать, зачем напрягаться и пускать в свою жизнь чужую боль.... мне кажется, что должно быть сильное потрясение, чтоб наши люди стали отзывчивыми к чужому горю
дорого очень, а тот что дешево нужно чтоб муж настроил, так как после того как он мне систему на телефоне снес я не знаю что и как делать, а муж не хочет инет мне настраивать так как говорит что я больная уже от него
Це правда. Мій чоловік колись дотягнув одного дядечку, який перебрав, додому. А мені сказав: а якби на його місці був я і всі пройшли повз? Дівчатка, та навіть у сусідній темах - продають і за ’вашу ціну’ і чорна п*ятниця зі знижкою... От якби продавці хоча б якийсь відсоток віддавали хворим діткам...
Доброї ночі, дівчата. Так, хотілося би чотиризначну цифру збору бачити, а не 129євро:( Я ще маю одного маленького підопічного, дивлюся кожен день новини у його групі, то там за останній тиждень теж збір ледве сунеться, а учасників групи по ідеї аж 10 000 чоловік. Там якби половина хоч скинулася по 1євро, то зразу би закрили борг, бо ще буде новий рахунок. Але народ ніяк не активізується...
Доброї ночі, дарино! Я теж не розумію - навіщо записуватися в групу і нічого не робити.