Тарабарщина• 14 октября 2015
Ротавірус
Доброго дня, з неділі хворіє дитина і постійно жаліється на біль в животі. Сьогодні температури вже немає, залишилась лише діарея. Ношпа не допомагає. Ліки, які виписав лікар, приймаємо. Чим можна допомогти дитині, щоб швидше все налагодилось?
ЗлойанОним• 14 октября 2015
А как вы определили, что это ротавирус? Для этого анализ надо сдать.
а лечение это диета и восполнение потери жидкости в организме.большеинисего не придумали именно при ротавирусе
Дядя Жора• 14 октября 2015
, тест на ротавирус можна дома сделать. Если он то молочного ничего нельзя около 3 недель, обычно при ротавирусе рвота фонтаном даже от воды, чаще всего за пару дней сам проходит, главное не допустить обезвоживания, но нельзя долго молочного ничего.
Тарабарщина
• 14 октября 2015
лікар виписав багато рідини, хуману електроліт, субалін, фосфалюгель і ніфуроксазид
Тарабарщина
• 14 октября 2015
Ответ дляДядя Жора
У нас це не перший раз, цього разу заразились в день здорової дитини в поліклініці. Ще й того дня прививку робили((
Тарабарщина
• 14 октября 2015
рвота була першу добу, від усього. Зараз є лише діарея і біль у животі.
Кофр для ноги• 14 октября 2015
нам помог очень сорбекс малюк ( это 2 порошка-надо через час один после другого пить), ентеросгель, ношпа , панкреатин поджелудочная- потому что воспалилась от рвоты
Анти-аноним• 14 октября 2015
Ответ дляТарабарщина
если точно ротавирус, то я бы убрала субалин, фосфалюгель и нифуроксазид. вместо них взяла бы смекту и энтерол. спазмы хорошо снимает дюспаталин, но детям до 18 лет его нельзя.
Дядя Жора• 14 октября 2015
Ответ дляТарабарщина
схоже на ротавірус, дуже заразний, може всі по черзі перехворіти, але не обовязково, в менедва ради хворіли дитина і чоловік а я, що все підносила і прибирала за ними, ні. шкода що нічого не можу порадити по болю в животі, відпоювала чаем (купила розчинний хіпп його зручно використовувати), набирала в 10 кубиковий шприц і кожні 5 -10 хвилин давала дитині, бо так пити не сильно хотів.
Тарабарщина
• 14 октября 2015
Ответ дляДядя Жора
Дякую, ми теж вже не перший раз хворіємо, я поки що тримаюсь, а меньша дитина швидше за все також підхватить((
Тарабарщина
• 14 октября 2015
Ответ дляАнти-аноним
дякую. А як на рахунок ентерожерміни? Нам ентерол минулий раз непідійшов чомусь
Анти-аноним• 14 октября 2015
Ответ дляТарабарщина
это два разных препарата. если не подошел энтерол, то обойдитесь без него. смекта вполне справится с диареей.
выше правильно написали - диета необходима.
Тарабарщина
• 14 октября 2015
Ответ дляАнти-аноним
молочне не даю. Сьогодні було лише яйце варене і трохи гречки, більше нічого не хоче
Дядя Жора• 14 октября 2015
Ответ дляТарабарщина
ентережермына це пробыотик, коли пыдете на покращення - но корисно буде пропити.