Бутербродница• 14 октября 2015
Є ідея...
відкрити інтернет-магазин по доставці квітів та подарунків( шампанське,торт,великі ведмеді...). Провінційний районний центр,населення приблизно складає 27тис. Проблема в тому,що в нас таке скупе,насуплене жидівське місто,що я навіть не знаю,чи буде прогрес в цьому напрямку,є квіткові магазини,але вони не задовільняють моїх потреб,все так,аби дешевше,навіть бантики не продають,а роблять їх зі стрічки,зєднуючи їх степлером. Одна відповідь "вони дуже дорогі в закупці стали", правда є один магазин,де навіть крафт папір гарний є. А я хочу крім доставки квітів,ще гелеві кульки,і все для свята продавати,типу гірлянд,прикрас,ковпачків,все до дня народження дітей,виписки з родддому,для освідчення в коханні - скрипача під вікно,щоб серенади грав,......і т.д.і т.п. Питання в тому,чи потрібне це людям?чи вони будуть економити на всьому?Особливість ще наших людей в тому,що для них похід в магазин - це себе показати і на інших подивитись,а тут інтернет магазин,перший в місті. (інтернетом користуються,дивлячись на чергу Нової Пошти,працівники якої ще рік тому сиділи фільми дивилися від скукоти.тепер черги на 30хв). Питання в тому,чи тратили б ви гроші на такі речі в наш час?Якщо хтось працює в такій сфері,поділіться будь-ласка досвідом.
Откушу что там торчит• 14 октября 2015
тут у Києві люди перестали продукти собі купляти, а ви хочете, щоб у вас на районі один одному букетики з ведмедями відсилали...
Бутербродница
• 14 октября 2015
Ответ дляОткушу что там торчит
ну так,в нас люблять показуху,і є частинка багатих людей
Бутербродница
• 14 октября 2015
Ответ длякуркулиха
Питання в тому,чи потрібне це людям?
такое есть уже
В нас нема такого,і ще б хотіла дитяче кафе з дитячою кімнатою і аніматорами,але це вже зовсім інша стаття витрати,нема стільки. В нас немає де святкувати дні народження дітей чи хрестини,в тих самих кафе і барах,де і дорослі сидять.
БезникаЯ• 14 октября 2015
Ответ дляОткушу что там торчит
Ой да прям таки. Всегда везде во все времена были те, у кого есть деньги, и те у кого их нет. Муж работает в тюнинг-ателье, приезжают машины по 50-100 тыс. долларов перешивают салоны в другие цвета просто и т.д. Как думаете, они экономят на еде?
Автор, нужно пробовать.
Бутербродница
• 14 октября 2015
Ответ дляБезникаЯ
Автор, нужно пробовать.
Ох дякую,я теж думаю,що треба,але не хватає отого ’пінка під зад’.
Лыжи со вспышкой• 14 октября 2015
Попробуйте и узнаете. А то тут бабка на двое набрала. Кто то каждую копейку экономит, а кто то с жиру бесится. Так что однозначного ответа нет. Только опыт и практика вам все подскажут. О себе скажу, что я бы пользовалась таким сервисом как предлагает вы, автор. Но вынуждена жить на бобах сейчас. Как говорится, се ля ви.
БезникаЯ• 14 октября 2015
Ответ дляБутербродница
Просто хорошо взвесьте, напишите четкий бизнес план, посчитайте сколько Вы вложите, сколько чего нужно продать, чтобы окупить затраты и т.д. Посмотрите насколько это реально и т.д. Вплоть даже до того, чтобы провести мини соц опрос
Заместитель автора• 14 октября 2015
У меня подруга еще до кризиса начинала точно такой проект в областном центре (население около 400 тыс. чел.). Не пошло совсем. Я думаю, у вас рядом есть города побольше, откуда богатые люди могут привезти букет или подарок и оттуда же заказать скрипача
Бутербродница
• 14 октября 2015
Ответ дляЗаместитель автора
Я думаю тут реклама - ключ до успіху. Всі три обласні центра знаходяться за 100км від мого міста. І так,я також клоуна синові на день народження замовляла з обласного центру,він бідненький їхав до мене 2,5 години вперед і 2,5 години назад на маршрутці,щоб порозважати нас 2 години.
Пыхтелка• 14 октября 2015
Идея отличная, только вам нужно подстраховаться и найти то, на чём люби просто не смогут экономить. Например, начать с аттрибутики для крестин, может, свадеб, выпускных - когда люди точно не жмутся. Главное, чтоб 3-4 курицы громко расквохтались, какое все мимимишное у вас и недорого.
УлыбАчка• 14 октября 2015
автор, делайте!
найдите поставщиков, закажите каталоги с образцами, чтоб сразу не вкладываться в большой ассортимент.
работайте под заказ.
к этому еще подключите прокат костюмов для утренников.
обязательно по месту найдите, кто шьет
работайте под заказ.
обязательно по месту найдите, кто шьет
Бутербродница
• 14 октября 2015
Ответ дляПыхтелка
Я от і розраховую на те,що якщо якась ’одна’ з помпезностями отримає сюрприз,а ще виставить фото в соцмережі,то і ’її’ подружка захоче таке саме. В одному магазині надувають кульки гелієм,одного разу я захотіла їх 25,мені було потрібно на неділю,а в неділю вони не працюють, в суботу до 13.00,правда чесно попередили.що протримаються кульки сутки,і що вони не будуть мати такий ефект наступного дня,на коли мені їх було потрібно.Я скромно запитала чи не могли б вони в неділю вийти на певну годину,все-таки я не 1 кульку замовляла. (1 кулька - 25грн,звичайна,фольгована - 35грн),то продавці просто сказали - в нас вихідний,не були зацікавлені в продажі.
Бутербродница
• 14 октября 2015
Ответ дляУлыбАчка
автор, делайте!
работайте под заказ.
обязательно по месту найдите, кто шьет
работайте под заказ.
обязательно по месту найдите, кто шьет
Дякую, я надихаюсь вашою підтримкою))))))Я просто боюсь,що мене не зрозуміють)))ви просто не уявляєте як мені тут тяжко жити,всі такі меланхолійні,нікуди не спішать,нічого не планують,всім все пофік,чекають вихідних - і в бар,пити 100грам,от і живуть тим,щоб дочекати до вихідних,а потім 5 робочих днів обсуджують свої вихідні і всіх,і все,хто як вдягнувся,як подивився.Але з іншої сторони - місто розвивається,одне відділення Нової пошти постійно забите людьми,будується перший басейн,відкрився перший нічний клуб)почали курсувати маршрутки (дві) по місту. Прокат думаю не покатить,бо є 4 садочка,і вже кожен садочок нашив костюмів,а ми ,батьки ,здаєм по 15грн за прокат,і це дуже зручно,нікуди йти не треба,все є.
УлыбАчка• 14 октября 2015
Ответ дляБутербродница
если детсады нашили, это не значит, что никто не возьмет. они нашили на всякие представления, сказки, сад-огород, весна-осень, а есть еще новый год, и люди хотят нестандартных костюмов, а не садиковских.
у нас есть небольшой прокат (Житомир), и тоже приходят и говорят - вот нам в садике дают, но нам не нравится, мы хотим вот такое вот, показывают картинку из интернета, мы сшили, человек доволен, и нам приятно, и из районов приезжают, тоже хотят, чтоб их ребенок был на утреннике самый-самый!
Вы просто в ассортимент включите, и под заказ делайте.
а с подарками, цветами - сделайте.
Вас могут находить те, кто живет далеко и хочет порадовать близких, для них эта цена будет небольшая, они деньги на карту/счет, Вы им фототчет, все довольны.
рекламу на порталах, на досках объявлений покидайте, сайт должен быть, хоть простой, но обязательно должен находиться в интернете в поисковике по основным группам услуг по Вашему региону.
как говорится, если идея пришла, значит, это кому-нибудь нужно.
главное, не пытайтесь выкупить ассортимент большой.
пока только под заказ.
чтоб не сильно попасть, если уж очень не повезет(
а с подарками, цветами - сделайте.
пока только под заказ.
А поговорить?• 14 октября 2015
Ответ дляБутербродница
Благодарю))))))))))))))))))))))))
Вы в частном секторе живете?
Бутербродница
• 15 октября 2015
Ответ дляА поговорить?
Вы в частном секторе живете?
Нет,в квартире 40квартирного дома.А что?