pollyteika• 19 октября 2015

А це ж "коренные москвичи "на фото ,як тоді виглядали" корінні кияни "?

https://www.google.pl/search?q=%D0%B4%D0%B8%D0%BE%...
Топтунша• 19 октября 2015
Ответ дляСестрица Алёнушка
Какая Вы грубая и высокомерная, просите прощения и через запятую хамите. Неприятная особа.

Мамулька• 19 октября 2015
А к чему вообще эта тема?
Вбигудях• 19 октября 2015
Ответ дляpollyteika

я намагаюсь нагадати ’корінним ’як їхні бабусі та мами виглядали
Жаль, нет времени отсканить послевоенное фото моей бабушки из Питера:) Но это какое-то_там_уже_не_посчитаешь поколение городских жителей.
автор pollyteika • 19 октября 2015
Ответ дляАнгел-предохранитель

Элита?... Это Вы воров у власти имеете в виду?

Всіх що вважають себе елітою .
автор pollyteika • 19 октября 2015
Ответ дляОбнемашечка
Фото сделаны в ГУМе, а там, как правило приезжие из провинции крутились, затаривались дефицитом. Так,что не факт, что на фото коренные москвичи. Тем более, что после революции да и войны в Москву много народу ’панаехало’.

Подивіться уважно фотосесію,знімали кілька днів .
Аеропорт ,покази,ринок,просто вулиці .
Повсюди одне і те ж саме.
автор pollyteika • 19 октября 2015
Ответ дляSunny_Anny

Пока вас не было, пока все было спокойно. Вы хотите сделать эту тему ’срачной’? Зачем?

Ха-ха геніально ,тепер ви мені будете доводити що мене раніше в цій темі не було
автор pollyteika • 19 октября 2015
Ответ дляSunny_Anny

О чем хотите поговорить откровенно?
Явно не о моде, такие ответы вас не устраивают.
Озвучьте истинное предназначение этой темы, в чем проблема?

Озвучувала .
Але чудово розумію ,що ваша любов покататись на карусельці важливіше істини ,тому розважайтесь далі будь ласка сама
автор pollyteika • 19 октября 2015
Ответ дляКалёва Замалёва

Т.е. фото москвичек имеет отношение к тем, кто там живёт сейчас, а фото львовянок нет? Интересно, это как?
70 лет назад во Львове лили предки тех, кто там живёт сейчас. Неужели в это так трудно поверить. Кстати, есть фильм документальный об истории УПА, где жители довоенного Лтвова рассказывают о том, как туда пришли советы. Это бабушки и дедушки, которые ныне здравствуют и живут во Львове.
Какой невероятный факт, да, автор?))

Не буду сперечатись що для фільму знайшли кілька мешканців довоєнного Львова.
Поляки з міста повтікали ,євреїв повирізали ,замість них в історичну частину міста вїхали так звані визволителі ,а периферію заселили селяни.
автор pollyteika • 19 октября 2015
Ответ дляМаша хороша
ну так при чем здесь москвички? Хрущев из Украины вообще-то в Москву переехал. И жена украинка
про що й мова .
Нема корінних ні в Москві,ні в Києві ,ані у Львові.

автор pollyteika • 19 октября 2015
Ответ дляКалёва Замалёва
Да вы что?) Это вы так решили?
А на деле у многих львовян польские корни.
Удалено администрацией...
автор pollyteika • 19 октября 2015
Ответ дляDRS
А може вином до вас самі тягнуться? Щоб стати краще? Мої знайомі - освічені та порядні люди, незалежно від місця народження. Інших викреслюю.
Я володію 6ма мовами і завжди відповідаю саме тою, якою спитали. Живу у курнику на 350кв.м, здаю 2 квартири, у 3й вже 1.5 роки живуть ’нещасні’ біженці-родичи (3 родини у 4к квартирі), маю авто люкс класу, створюю робочі місця та впевнена, що бидловість - це щось вроджене. Як гідність, партріотизм, моральні якості.
Але, думаю, Ви погодитися, що на вулицях достатньо тих, хто приїхав ’у гості’, а не ’в новий дім’. Проте я часто чую: ’она киевлянка, ей все на блюдечке с голубой каемочкой досталось’.
пробачте,не зрозуміла ?
І те що далі написали ,якщо чесно не дуже.

Ви хотіли сказати що небезпідставно приїжджих бидлом вважаєте?
автор pollyteika • 19 октября 2015
Ответ дляEllyM
Не вірять, бо тільки в це повірити можуть тільки останні дурні.

А даремно .Якщо поляки та євреї захочу відновити права на свою нерухомість,з українцями ніхто рахуватись не буде,так було завжди.
DRS• 19 октября 2015
Ответ дляSunny_Anny

Вы путаете национальность и гражданство. ВТорео может меняться, национальность - нет.
Она себя не считает украинкой. Плюс у нее гражданство Канады(жила там и была студенткой ИЗ Украины с канадским паспортом).
Не всем нужна диаспора. Если сложится и мы с мужем уедем в США - я буду американкой там и украинкой тут.
Национальность для меня - это элемент самоидентификации, не более.
Sunny_Anny• 19 октября 2015
Ответ дляDRS

Естественно. Вы считаете, что она может меняться в зависимости от места проживания?
автор pollyteika • 19 октября 2015
Ответ дляDRS
А австрійці її ким вважають?
EllyM• 19 октября 2015
Ответ дляpollyteika

Точно завжди? Ви просто історії не знаєте.
EllyM• 19 октября 2015
Ответ дляDRS
Ви справді думаєте, що якщо а сша назвете себе американкою, інші вас будуть нею вважати?
DRS• 19 октября 2015
Ответ дляpollyteika
пробачте,не зрозуміла ?

Щоб брати приклад та ставати кращими.
Якщо людина поводиться як бидло, то так. На щастя таких небагато, але ж є.
Зараз у Львові багато переселенців. Як ви думаєте УСІ ведуть себе так як треба? Чи є певний відсоток, які б могли трохи краще?
Це ж питання і про Одесу, Харків.
EllyM• 19 октября 2015
Ответ дляpollyteika

Ну і звичайно, жодних прав на нерухомість у них немає.

автор pollyteika • 19 октября 2015
Ответ дляEllyM

Я знаю що сильніші завжди відбирають в слабших ласі шматки ,якщо існує можливість.
А вона існує ,бо Україна не має на сьогодні жодних важелів впливу у світовій політиці -це сирітка безталанна.
автор pollyteika • 19 октября 2015
Ответ дляDRS
Щоб брати приклад та ставати кращими.
Це ж питання і про Одесу, Харків.

Як можуть ,так і ведуть себе.
Справа часу.
Вже маємо приклад з кілької десятків фото від кого нинішня московська та й київська еліта пішла.
Яка ганьбиться на закордонних курортах.
Ваша подруга в Австрії,можливо теж комусь схожа на бидло.
Досконалості нема межі.
EllyM• 19 октября 2015
Ответ дляpollyteika

Я ж кажу, ви погано знаєте.
EllyM• 19 октября 2015
Ответ дляSunny_Anny

Ага, переїдеш, допустимо, в Ефіопкою - і одразу себе ефіопкою будеш вважати))
Sunny_Anny• 19 октября 2015
Ответ дляEllyM

Ну вот я этот момент тоже не поняла. А в Японии - вылитая японка )
автор pollyteika • 19 октября 2015
Ответ дляEllyM
Я ж кажу, ви погано знаєте.

це аргумент?
чи може вже почнеться перелік історичних фактів ,коли спірні питання вирішувались на користь слабкої України ?
EllyM• 19 октября 2015
Ответ дляpollyteika

це аргумент?
Ви думаєте, мені зайнятись нічим, щоб вчити вас історії? Для початку, почитайте про становище євреїв в Польщі і Рос. імперії. Або про Хмельницького і євреїв. І те, що Україна ндовгий час не мала державності - нічого ще не означає. Індія її теж не мала, і що? Скільки історичних будівель ВБ забрала?
Просто болталка• 19 октября 2015
Ответ дляpollyteika

це аргумент?

тему ви відкрили для провокаций однозначно. дуже неприємно вас читати. тим більше, що ві й самі розумієте, що неправі, але ж вам жуде хочется провокацій.
автор pollyteika • 19 октября 2015
Ответ дляEllyM
Тобто ви сподіваєтесь що російська імперія не дозволить відібрати полякам та євреєям своє майно в українців ,чи Богдан Хмельницький?
EllyM• 19 октября 2015
Ответ дляpollyteika
Подальше вивчення історії тільки за гроші.
автор pollyteika • 19 октября 2015
Ответ дляEllyM

А ,ну ясно .
Закінчився час відповідати на незручні питання