Уси Пуси• 03 мая 2013
Тілкьи щойно було питання про джинси zara де воно ділось???
блін...я тільки хотіла написати,а питання пропало..(як знати тепер людину(((
Случайно не тот вопрос, в котором Вашей подруге не подошел размер?
Пожалуйста, не игнорируйте правила https://www.kidstaff.com.ua/kid_help-111.html
Уси Пуси
• 03 мая 2013
Ответ дляKabizyaka
так..він(там була людина яка хотіла їх забрати(((я тільки хотіла відписати..а він зник((((будь ласка...скиньте ссилку на цю людину(((мені срочно їх треба продати...(((більше не буду такого робити...обіцяю