Только что по ящику передали, что уже завезли и делают. Сделали ребёнку замминистра здравоохранения. Остальные родители в той же поликлиники - не в курсе :)
Всего есть 2 миллиона доз при потребности для полной вакцинации (с повторной) - 7 миллионов.
Это как ? опять кого-то провакцинируют, кого-то - нет и что будет ? Вакциноассоциированный полио ?
Кто из мамчек уже приглашен на вакцинацию, кто что слышал ?
Секретаріат Візантійського Вселенського Патріархату
vkpatriarhat.org.ua, vkpatriarhat@mail.ru
--------------------------------------
Стерилізація українців
Дорогі українці!
Звертаються до вас єпископи з вигнання. Ми любимо вас, українців, і нам лежить на серці спасіння Церкви і народу.
Сьогодні настав вибух вакцинації проти поліомієліту. Хто за цим стоїть? Масони Римського клубу з програмою редукції людства до «золотого мільярду», передусім мультимільярдер Білл Гейтс, ЮНІСЕФ, Ротарі Клуб та грузин Квіташвілі. Ці вакцини викликають безпліддя (стерилізацію) (, ).
На Закарпатті начебто знайшли два випадки поліомієліту. Але місцеві лікарі це заперечили. Однак міністр охорони здоров´я Квіташвілі відкинув правду і через вакцинацію запровадив стерилізацію українців. Першими мають бути три області: Закарпатська, Івано-Франківська і Львівська.
Яка мета цього? Широкомасштабна стерилізація дітей України! І це простим прийняттям вакцини до уст. А результат проявиться безпліддям аж у 18-20 років. У 2011 році Індія була оголошена країною «без» поліомієліту. А після вакцинації? 47 500 випадків поліомієліту! (). В Африці відбувся подібний скандал калічення дітей ().
Що ви дізнаєтеся з мас-медіа? Вони маніпуляційно викликають паніку з жахливої смертельної епідемії, якої, однак, немає! Це інформаційна війна для просовування професійної і злочинної брехні. Її проводять США саме через мас-медіа. Це одна з найефективніших форм винищування людства. Людина, яка повірить масово пропагованій брехні, знищить сама себе. Чому люди не захищаються правдою? Бо не полюбили Правди, якою є Ісус Христос (Ів. 14,6). Програмою самознищення є і підготовлювана зміна Конституції, згідно якої Україна відрікається Бога і Божих законів та приймає содомізм, за який на людство впала кара смерті як пересторога (Юда 7). Тому ти «шукай правду, люби правду, захищай правду... і правда визволить тебе від смерті і диявола» (св. Ян Гус).
Що робити?
1) Нехай 3-4 студенти створюють в університетах багато групок – живих клітин правди, щоб таким чином оборонці правди захищали себе і народ від духа брехні і смерті (Ів. 8,44).
2) У жовтні є свято Покрову Божої Матері. Нехай весь місяць кожен батько і мати моляться за порятунок дітей і народу від стерилізації, тобто самознищення – найкраще, Святу годину з 20:00 до 21:00. О 21:00 дають благословення єпископи з вигнання.
3) Напіввоєнізовані організації патріотів і самооборона, за прикладом Пакистану, хай не дозволить в жодному місті чи селі розпочати злочинну вакцинацію – стерилізацію дітей.
4) Медичні працівники хай в жодному випадку не вчинять цього злочину проти дітей і народу. Вакцини хай викинуть в смітник або в туалет.
5) Батьки! В жодному разі не дозвольте вакцинацію своїх дітей, навіть якщо вас будуть залякувати, що соцслужби заберуть у вас дітей. Не бійтеся. Прикладом для вас хай будуть брати Макавеї (2 Мак. 13).
З цієї ситуації хай українці повчаться, що не можна вірити мас-медіа, приймати «подарунки» в мільярдах для свого «добра», яке, однак, веде до самознищення.
Закликаємо мешканців Львівської та Івано-Франківської області, щоб писали листи в ОДА, щоб їхні керівники, за прикладом Закарпатської ОДА, звернулися до генпрокурора і вимагали зупинення цієї геноцидної акції, спрямованої проти українського народу.
До боротьби проти духа брехні і смерті благословляють вас єпископи з вигнання:
+ Методій ЧСВВр, + Тимотей ЧСВВр, + Самуїл ЧСВВр, + Василій ЧСВВр 9.10.2015
Також від імені Візантійського Вселенського Патріархату благословляє до боротьби
Патріарх Ілля
vkpatriarhat.org.ua/?page_id=22185
Копії:
Президенту і уряду України
Міністру юстиції
Православним і католицьким єпископам
ЗМІ
--------------------------------------
Стерилізація українців
Дорогі українці!
Що робити?
Патріарх Ілля
vkpatriarhat.org.ua/?page_id=22185
Копії:
Президенту і уряду України
Міністру юстиції
Православним і католицьким єпископам
ЗМІ
О майн гот....
Какая ещё стерилизация.......
А раньше как, не стерилизовались от прививок ?
Понимаете в чём прикол....мой ребенок, ему 6-ть, первоклашка - он вообще не привит, ни от чего.
НО !! Если сейчас начнётся массовая вакцинация - он заболеет. Потому что прививают ЖИВОЙ вакциной, и ребёнок ещё в теч. ДВУХ мес. выделяет в окружающую среду с фекалиями - а значит с грязными руками - вирус полио.
Что теперь делать: 2 мес. не ходить в школу, не появляться в обществ. местах ?
А потом ещё ревакцинация у привитых - и всё поновой ?....
Какая ещё стерилизация.......
Serezhkina• 21 октября 2015
я вот вообще пытаюсь понять - кому эту прививку будут делать: тем, у кого уже срок ревакцинации подошел и тем, у кого вообще нет этой прививки, ИЛИ вообще все подряд???
вот объясните мне, никак в толк не возьму...
Ответ дляДую ветер
Сказали - штрыкать всем подряд. Поголовно. Это, конечно, настораживает....
Serezhkina• 21 октября 2015
Ответ дляKriska28
так а смысл??? у моего ребенка сделаны все! необходимые его возрасту прививки. Зачем на него тратить столь ценную вакцину, это раз, а два - зачем давать лишнюю нагрузку на организм? ревакцинацию планирую проводить по графику, но ее срок еще не скоро.
Не понимаю!
Ответ дляДую ветер
Не понимаю!
Я ХЗ....от наших врачей можно чего-то вразумительного добиться ???
Завтра буду звонить нашей тете - она педиатр...
Serezhkina• 21 октября 2015
Ответ дляKriska28
реально бред. Если всех подряд без разбору, то я отказываться буду.
Serezhkina• 21 октября 2015
Ответ дляKriska28
Ну у Вас уже есть хоть како-то иммунитет, меня больше волнует, что там с условиями хранения вакцины, её сроками и т.д. ! А то как обычно - сгрузят нам дерьмо какое-то....
Я сперва решила для себя разобраться - нужно ли моему сыну проводить сейчас вакцинацию. Выходит, что не нужно. А значит вопрос качества вакцины завезенной сам собой отпадает)) за ненадобностью и неактуальностью.
Ответ дляДую ветер
Если Вам не нужно ревакцинироваться - то повезло )
BANKa_medu• 21 октября 2015
Я написала інформаційний запит до Міністерства з приводу спростування неправдивих фактів, якщо вони такими є (про якість вакцини, про порушення правил її зберігання і т.д, про відповідність умов зберігання і застосування ЗУ). У відповідь мені прийшла відписка отака. Якщо я правильно зрозуміла те, що повичитувала в неті, то вакцина розморожена, якщо розморожена, то протягом 6 місяців її мали б використати. Її наказали повторно заморозити (порушення), яка її якість невідомо, досліджень додатково не проводилося. ЮНІСЕФ і його листи не мають нічого спільного з тими нормами закону, якими мав би керуватись Перегінець. Хоч стопіцот хай строчать. Лист-підтвердження безпечності від виробника то як мій лист в село бабусі. Змін до інструкції не внесено, відповідно до ЗУ використовувати її не мають права. Це таке резюме. Якщо маєте бажання щеплювати, потратьтесь на двохвалентну вакцину, або трьохвалентну, але від іншого виробника. А ще краще - інактивована.
Ответ дляKriska28
О майн гот....
Какая ещё стерилизация.......
если Ваш ребенок вообще не привит, то какая может быть живая вакцина от полиомиелита? вам сейчас нужна инактивированная по крайней мере 2 раза, а потом уже можно капельки ОПВ капать, если захотите.
Оксана Владимировна• 21 октября 2015
Ответ дляБабайко
ревакцинация в 1,5 года, в 6 и 14.
мы прививки делали по графику, сейчас нам почти 6 лет и у нас 4 прививки после 4 нам написали что привита полностью
Ответ дляОксана Владимировна
на тот возраст была привита полностью значит. это же не я придумала о ревакцинации. календарь есть на сайте МОЗ и на других сайтах - можете ознакомиться)
Оксана Владимировна• 21 октября 2015
Ответ дляБабайко
спасибо
Евгешечкааа• 21 октября 2015
Ответ дляБабайко
ревакцинация в 1,5 года, в 6 и 14.
Добрый вечер)
а можно в 6 и 14 не капать, а колоть?
Евгешечкааа• 21 октября 2015
Ответ дляБабайко
ну, участковый педиатр скажет, что нельзя)) а независимые врачи говорят, что можно. мы не капали ни разу. и не будем. сейчас у нас по графику АКДС+полио. буду покупать Инфанрикс ИПВ.
у меня старшая дочка 10 лет, я так понимаю в 14 ревакцинация, и капать не хочу, поэтому и спрашиваю, можно ли.
и младшей в 6 тоже не хочу капать)
Ответ дляДую ветер
- тут про обязательность прививок
- тут про качество вакцины