Бабулька• 27 октября 2015
Жители Западной Украины зайдите
Предлагают по работе на время перевод в любой из предложенных городов
Львов
Ровно
Тернополь
Хмельницкий
Похвалите или поругайте свой город, и напишите примерно среднюю цену на сьем жилья
Если бы переехали то куда из предложенных вариантов? Спасибо!
Львов
Ровно
Тернополь
Хмельницкий
Результат:
вже голосів:
33 (75%)
Львов
5 (11.36%)
Тернополь
3 (6.82%)
Ровно
3 (6.82%)
Хмельницкий
Телепузик• 27 октября 2015
Ответ дляМая твая не панимать
я из Франковска, однозначно Львов!!!
А я люблю Франківськ, у вас там стільки єврошопів
Птица секретарь• 27 октября 2015
Ответ дляМая твая не панимать
я из Франковска, однозначно Львов!!!
землячка
але я не була б така категорична. Дивлячись яка робота. які перспективи. Так, львів великий і можливостей багато. Але й житло дороге, і все решта, і конкуренція на порядок вища... Тут треба якось співставляти і вибирати золоту середину
Мая твая не панимать• 27 октября 2015
Ответ дляТелепузик
ну так я теж, але ж про Франківськ не йдеться в опитуванні
Птица секретарь• 27 октября 2015
Ответ дляТелепузик
Теж люблю свій Франік. У Львові прожила 5 років, так і не змогла звикнути, хоча й була можливість залишитись.
Мая твая не панимать• 27 октября 2015
Ответ дляПтица секретарь
землячка
в мене просто родичі повсюди в тих містах, що в опитуванні, то якось у Львові усе гармонійно. Але щоправда в усіх своє житло. Якісь ті Тернопіль, Рівне, Хмельницький не милі серцю. Пробачте дівчата хто звідти - це чисто мої вподобання.
Мая твая не панимать• 27 октября 2015
Ответ дляПтица секретарь
шо там наш новий мер нагосподарює? Які прогнози? Марцінків чи Насалик? Я вже й до Анчоуса звикла - і сміття вивозилося і вулиці чисті й освітлені були, принаймні там де я ходила.
Я такая - жду трамвая• 27 октября 2015
Как то была уже темка про Львов. Так девочки писали, что смотря в каком районе жить - есть улицы, где сильно ’пахнет’ канализацией! Сама не знаю, живу в Киеве. Имейте ввиду.
Птица секретарь• 27 октября 2015
Ответ дляМая твая не панимать
Самій цікаво, другий тур буде ще той. хоч би не повбивались до голосування. З анчоусом часто по роботі спілкуємось - нормальний дядько, без понтів. Насалика знаю теж особисто, як господарник - теж нормальний. лиш невідомо кого він притягне з собою в місто. Ну і Марцінків, в принципі теж незле. Головне, що Шевченка кинули через х****