Слоник-тоник• 28 октября 2015
Вакансии в ЗАГС Киева .Срочно!!!
На работу в районный ЗАГС срочно требуются специалисты с высшим образованием.
ПуФФынка_мисс• 28 октября 2015
Ответ дляСлоник-тоник
юридическое
Жаль,а я так в ЗАГС мечтаю работать,обожаю свадьбы :)
неДоПриличий• 28 октября 2015
Ви спочатку напишіть, яка заробітна плата у тих спеціалістів і що їм треба виконувати . А то подумають, що в ЗАГСі тільки шлюби реєструюють. Сама вже 15 років працюю начальником ЗАГСу і знаю, що за робота і за які гроші.
Болтушка Му• 28 октября 2015
Ответ длянеДоПриличий
ага. подольский загс. меняли фамилию. зарплата у специалиста 1280,00 грн. я чуть со стула не упала.
Без комплексов• 28 октября 2015
Ответ длянеДоПриличий
А что там сложного?Если считать свою работу самой сложной ,и всех недоспециалистами, то да.
Без комплексов• 28 октября 2015
Ответ дляБолтушка Му
Так у того специалиста может муж 20 тыс. зарабатывает.
Болтушка Му• 28 октября 2015
Ответ дляБез комплексов
ну да, потому она, чтобы не сидеть дома, получает оргазм от мозгоклюйства посетителей.
Без комплексов• 28 октября 2015
Ответ дляБолтушка Му
Цитата:
ну да, потому она, чтобы не сидеть дома, получает оргазм от мозгоклюйства посетителей.[/cit
А сейчас везде такое на работах.Дурдом.
Бойцовская• 28 октября 2015
Знакомая была на собеседовании, с юридическим образованием и экономическим , зарплата кпеечная, НО опять таки на работу нежен СВОЙ человек, и не более, а все эти собеседования -видимость поисков сотрудников. Девочки , если Вам некуда деть свое свободное время- идите на собеседование. ))))
неДоПриличий• 28 октября 2015
Ответ дляБез комплексов
складного нічого,тільки постійне велике навантаження , хто не працював у ЗАГСі, той не зрозуміє. Плюс постійно потрібно вносити архівні записи у реєстр, бо є встановлена кількість на місяць. А коли кожен день на прийомі 30-40 громадян, то часу зовсім не вистачає і т.д., бвгвто нюансів
Самоучка• 28 октября 2015
Автор у меня юридическое, готова работать в центральном ( живу возле него) пишите если подходит
Тролю как могу• 28 октября 2015
Ответ дляПуФФынка_мисс
ЗАГС - это не только свадьбы
Тролю как могу• 28 октября 2015
Ответ дляБез комплексов
вы думаете, ЧТО ДЕНЬГИ В МИРЕ РАСПРЕДЕЛЯЮТСЯ РАВНОМЕРНО?
Жабры жабы• 28 октября 2015
Ответ длянеДоПриличий
тем не менее, работаете 15 лет в ЗАГСе. Это постоянство? Вы уже специалист своего дела, а куда-то пойти , думаете , работать не надо?
Простоваля• 28 октября 2015
Ответ дляБолтушка Му
действитель. да и 20 тыс у мужа при нынешних ценах
Обращеница• 28 октября 2015
Ответ дляПуФФынка_мисс
Там и смерти тоже регистрируют)
Francheskaf• 28 октября 2015
Доброе утро!Есть юридическое образование Нац.Юр.Академии им.Я.Мудрого(хозяйственн-прававое).Скиньте конкретное инфо в личку.Спасибо
кружкаЭсмарха• 28 октября 2015
Ответ дляЖабры жабы
Ви попрацюйте там хотяби місяць, потім зміниться Ваша думка. Працювати всюди потрібно, але стільки виконувати за мінімальну зарплату, то Ви не порівнюйте!! Всі думають що там шлюби реєструють і плюють в потолок... Кожен з працівників завалений роботою. Я коли працювала,- то відповідала і виконувала,- видача витягів про зміну імені,призвища, про підтвердження дошлюбного призвища (ввести архівний записи, чи запити подати в інші загси, а людина ще й не памятає де і коли вона одружувалась, і толком незнає що їй потрібно), переміну імені, призвища (ввести архівні записи, сформувати справу і направити в міліції, провести зміни в записах), постійно направляти в інші міста по всій Україні в відділи ведення списків виборців хто змінив прізвище і хто помер (роздрукувати, записати на диск, кожен конверт підписати і відправити) , реєстрація смерті (без черги). Постійний прийом громадян, одному оформляєш а інші ’я тільки спитати’(а тут потрібно розібратись щоб дати відповідь, ти відволікаєшся і даєш відповідь, або просиш почекати так скарг море ’я ж тільки запитати’). Плюс постійне внесення архівних даних, плюс звіти, плюс стометрові запити з служб із внутрішніх справ, чи змінював громадянин прізвище, ім’я, по-батькові,смерть,шлюб чи зареєстровані на громадянина діти. Перевірити по алфавітці 100 чоловік за 10 років і нести відповідальність за знайдені чи незнайдені записи. Вже не говорячи за нестандартні ситуації, і при ЦЬОМУ ВСЬОМУ ТИ НЕ МАЄШ ПРАВА ЗРОБИТИ ПОМИЛКУ В ДОКУМЕНТІ ЛЮДИНИ!! І це все виконується одночасно, людей 30-40 ти приймаєш,плюс 15 -м даєш консультацію. три рази в тиждень (у вихідні та 1 робочий день) чергування на шлюбах (35-40 пар) та реєстрації смерті у вихідні. Якщо в Загсі працює 8-9 чоловік бо штатних одиниць не вводять. І отримуєш мінімальну зарплату. Така нагрузка в кожного працівника (плюс записати в кожному журналі, підписатись,дати підписати). Постійно працюєш з архівом, а це архівний пил, на нього дуже часто алергія, що може призвести і до висипання, чхання, асматиком можна стати. А ще ти не маєш права піти на лікарняний,бо розумієш що підмінити нема кому, всі загружені роботою. Громадяни скаржаться чому це ніхто не може зробити, якщо нема працівника, чому це він захворів. У всіх живі черги, куча обов’язків
Жабры жабы• 28 октября 2015
Ответ длякружкаЭсмарха
а чем у бухгалтера легче работа?
ну ведь работают, правда? и мест свободных нет, почему-то.
кружкаЭсмарха• 28 октября 2015
Ответ дляЖабры жабы
а чем у бухгалтера легче работа?
Не порівнюйте!
В мене юридична освіта з пактикою і фінансова з практикою, це різні речі..нажаль хотя точність і там і там потрібна,- це спільне
кружкаЭсмарха• 28 октября 2015
Ответ дляЖабры жабы
а чем у бухгалтера легче работа?
В РАЦСах плинність молодих кадрів, а тим кому до пенсії потрібно дотягнути допрацьовують
Слоник-тоник
• 28 октября 2015
Ответ дляСпайдерВумен
У меня сестра учится заочно на 3 курсе. - берете?
Нужен диплом бакалавра , специалиста
Трынди-брынди• 28 октября 2015
Ответ дляСлоник-тоник
Нужен диплом бакалавра , специалиста
Автор , и так понятно, что дальше...