у нас в саду сказали,что обязательно. капать не хочу. младшая вообще без 1 прививки...не знаю что делать? кто капал?
Издеваетесь?
проведення трьох раундів імунізації в національному масштабі з використанням оральної полівакцини (ОПВ) для усіх дітей віком від 2 місяців до 6 років. У третій раунд буде включено дітей віком до 10 років.
- діти, які не отримали жодної дози вакцини проти поліомієліту до моменту проведення додаткової вакцинації, отримують першу дозу ІПВ, та можуть бути далі вакциновані ОПВ не раніше ніж через 14 днів після отримання ІПВ.
- діти, які раніше отримали щонайменше одну дозу інактивованої поліомієлітної вакцини (ІПВ окремо чи в складі комбінованих вакцин або ОПВ) більше ніж 14 днів тому, повинні отримати ОПВ в рамках раундів вакцинації ОПВ незалежно від часу отримання останньої дози.
buterfly_2013• 04 ноября 2015
Ответ дляЗубная фея

поддерживаю!
неужели автор с луны, сто раз уже ’обсмоктали’ эту тему, а все равно с вопросом ’что делать’.
ну что тут подскажешь - читать больше.
buterfly_2013• 04 ноября 2015
оооо, так автору и одной этой мало показалось. нужно минимум две https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1208843
ну не стесняйтесь уже - делайте сразу 10!