Чупокабра• 04 ноября 2015

Садочок. Питання по вихованню

Моїй донечці 4.5 років. Цього року до них в групу прийшла нова дівчинка. Дітки повністю здорові усі. А от нова дівчинка погано бачить і ще щось з ніжками. Мені ДУЖЕ шкода цю дівчинку. І от я постійно розпитую донечку, що було нового а садочку і випитую за новеньку. І, що саме гірше, постійно чую, що з новенькою ніхто не хоче гратися. Я прошу донечку і пояснюю, і розказую казочки на цю тему.... Приходить із садочка я питаю: "що гралася з дівчинкою" у відповідь: "ой, я забула, але мама, то нічого, вона все одно мене не бачить"...
Душа болить за дитину, вона постійно ОДНА... Ну, як достукатися до своєїдитини, щоб та почала дружити з цією дівчинкою???
Порадьте, будь ласка...
tolyu• 04 ноября 2015
у мене не зовсім схожа ситуація, але розповім як ми ’вливались в колектив’. У мене донечка ну дуже замкнута була, ми і прянички приносили у садок-ділилися з дітками і цукерочки. І на день народження аніматорів саме у садок запросили, я все розраховувала, що дітки почнуть гратися з моєю малою. Одного разу, я просто розговорилася з мамою другої дівчинки і запросила її на каву, моя з тією дівчинкою зблизилася за пів години і та друга дівчинка поступово втянула мою у колектив. Може якщо ’ТУ’ маму не переймає, то не треба чіпати дівчинку? Або поговоріть з тією мамою.

Сижу на стуле• 04 ноября 2015
Тяжело это, но ваше зерно посеяно, оно взойдет. Просто пока она тоже выбирает, с кем ей нравится дружить, по интересам, а не только из сострадания.
Nadia-333• 04 ноября 2015
Воспитатели должны работать-учить детей быть добрыми! Тоже так жаль таких деток!!!!
Nadia-333• 04 ноября 2015
Ответ дляtolyu

А если она с неблагополучной семьи и маме все равно?
Юпитерная• 04 ноября 2015
я б наверное как-то так серьезно акцентировала внимание единожды на том что у дочки есть все для счастья- хорошее зрение, послушные ножки. Она может видеть солнышко, разноцветные листики на деревьях и заказ солнца. Ее ножки могут крутить педали велосипеда и кататься на роликах. А у той девочки нет- и она несчастна от этого. А мы должны помогать слабым и больным.
плохо видит- не значит ничего не видит, пусть дочка не фантазирует. Пусть всей компанией поиграют с той девочкой, если так уверены что не слышит- песни с ней поют, книжки ей ’читают’ ......
автор Чупокабра • 04 ноября 2015
Ответ дляtolyu

Боюся якби не оразити маму звернувши їй увагу, що з дитиною не хочуть дружити... Помічник вихователя мене шокувала сказавши :’навіщо таку дитину віддавати в садочок до здорових діток’...
tolyu• 04 ноября 2015
Ответ дляЧупокабра

не думаю. що ви маму образите таким. Це ж нормально.
Юпитерная• 04 ноября 2015
Ответ дляNadia-333

так категорично!? а мне казалось, что именно мамы должны учить основным принципам ..... быть добрым, вежливым, терпеливым и воспитанным
хотя я не отрицаю, что ’влить’ в коллектив, должен постараться воспитатель