Мацьонька• 07 ноября 2015

Потрібна порада: підтримати чоловіка чи ні?

Ми разом 3 роки. Синочку 7 місяців, я в декреті, живем на зйомній квартирі.
Суть питання: підтримати чи не підтримати перехід чоловіка на нову роботу???
Коротко. На цій роботі він в середньому має 3000-4000 тис. в місяць, експедитор. Кар*єрного росту немає(нам по 23). Зарплату часто затримують, особливо ту, що в конверті. маєм ще доходу 860 грн. на малого, і 100-200 грн. від продаж в інтернеті(в середньому). Маєм кредиту 6500, 200 доларів винні моєму брату(переїздили на квартиру, не вистачало на техніку). 700 платим за квартиру+комуналка. і того виходить, що доходів вистачає лише на найнеобхідніше. добре, що батьки в селі(і його, і мої) і передають нам овочі-фрукти, м*ясо-молочку.
Нова робота передбачає заробітну плату 6000-8000 тис. і є можливість кар*єрного росту. квартира в тому місті обійдеться в 1000-1200 + комуналка. для нової роботи потрібне авто.в нас є, але воно старе і поламане. чоловік пропонує продати його і купити щось новіше(за виручені гроші від продажу старої машини+взяти кредит на 10-20 тис.) за ці гроші можна взяти машину поновіше, ніж наша і на ходу. я боюся, бо зараз все таке нестабільне. це з однієї сторони. з іншої, набридло економити на всьому(я не пам*ятаю, коли купувала щось собі з одягу, мабуть ще до декрету).
щоб ви зробили на моєму місці??????
Результат:
вже голосів: 52
46 (88.46%) Підтримала б чоловіка
4 (7.69%) Відмовила б його від цієї ідеї
2 (3.85%) Власний варіант
автор Мацьонька • 07 ноября 2015
6500 грн. кредиту.
Цвиринь• 07 ноября 2015
я за перемены! Любые изменения приятны, как говорил главный герой фильма ’День сурка’)))
Айболитная• 07 ноября 2015
ну, ви маєте бути готові до того, що перший рік на новій роботі вам прийдеться ще більше заощаджувати на всьому, бо треба буде виплачувати кредити. Але ви молоді, я вважаю, що все у вас вийде. Можна ризикнути.
Котенок аки рысь• 07 ноября 2015
Меняйте всё,вы молодые ещё и ребёнок растёт.Не бойтесь,всё будет хорошо!Под лежачий камень вода не течёт
младокошкина• 07 ноября 2015
а де ви живете що за квартиру 700грн платите
Бандитка Сью• 07 ноября 2015
Если вы уверены в своём муже на 100%, если он надёжный и ответственный человек - тогда рискуйте и меняйте жизнь к лучшему.
автор Мацьонька • 07 ноября 2015
Ответ дляКотенок аки рысь
дякую за підтримку я теж такої думки. просто трохи страшнувато: чи справимося? хоча, чоловік впевнений, що все вийде.
автор Мацьонька • 07 ноября 2015
Ответ длямладокошкина
м. Кременець, Тернопільська обл.
Безберлоги.ру• 07 ноября 2015
это авантюра
обвешаться кредитами проще всего
автор Мацьонька • 07 ноября 2015
Ответ дляАйболитная
дякую
Вам телефонограмма• 07 ноября 2015
Конечно, поддержать. Вы еще такие молодые чтоб сидеть на одном месте. Новая работа - новые перспективы.
автор Мацьонька • 07 ноября 2015
Ответ дляБезберлоги.ру
это авантюра
обвешаться кредитами проще всего

так, ви в дечому праві. але грошей не вистачає, купуєм лише найнеобхідніше
а хочеться і кудись поїхати відпочити, і синочку купити щось якісніше, фірменне, а не те. на що вистачає, і самим краще одягатися.
Меn Brend• 07 ноября 2015
Я против кредитов но я за перемены.
автор Мацьонька • 07 ноября 2015
Ответ дляМеn Brend
Я против кредитов но я за перемены.

тоді вихід який? позичити в родичів?
автор Мацьонька • 07 ноября 2015
Ответ дляМеn Brend
Я против кредитов но я за перемены.
бо без машини на ходу перемін не буде....
Кирикова• 07 ноября 2015
Ответ дляМацьонька

100% поддержать! Муж умница.
Что-то не спится• 07 ноября 2015
Инициативу мужчины, который стремится улучшить жизнь своей семьи обязательно необходимо поддержать. Это очень тонкий момент, ведь можно своими переживаниями, отказами и страхом убить в нем любые желания к переменам и рискам.
автор Мацьонька • 07 ноября 2015
Ответ дляЧто-то не спится
ви мудра жінка, дякую
Нуждаюсь в общении• 07 ноября 2015
Ответ дляБезберлоги.ру
это авантюра
обвешаться кредитами проще всего
а сидеть на 4тыс без перспектив это самое то?
Слава Українi• 07 ноября 2015
Менять работу, но не влазить в кредит с авто.
Пробовать или починить ту что есть, или как-то обходится без машины, или продать и купить пусть таврию или что-то такое. В кредит с машиной в теперешнее время влазить это такое...
Ему же не водителем педлагают работу?
А то что вещи не покупали, то такое дело наживное.
Сфера влияния• 07 ноября 2015
Ответ длямладокошкина

та блин!
моя мама сдает ДОМ в поселке(с огородом, погребом и гаражом), 70 км от киева, за 500 грн + оплата газа.
Меn Brend• 08 ноября 2015
Ответ дляМацьонька

тоді вихід який? позичити в родичів?
если есть возможность взять у родственников- то да или продать еще что то и добавить,я думаю если Вы начнете двигаться в этом направлении, решение денег придет само к Вам,Удачи)))
Безберлоги.ру• 08 ноября 2015
Ответ дляНуждаюсь в общении
можно сидеть на 4 без перспектив и искать на 124 с перспективами
здесь же все бизнесвумен с доходом в сто тыс.
ага
автор Мацьонька • 08 ноября 2015
Ответ дляМеn Brend

дуже дякую
Masha_2016• 09 ноября 2015
тяжело конечно советовать в такой не простой ситуации. Но я думаю, если муж уверен, что эти изменения будут полезными то Вам стоит его поддержать