Пез Году Неделя• 15 ноября 2015

Заручини

Дівчатка,обов`язково робити заручини? У Вас вони були? В мене щось бажання взагалі немає.Якось можна це все обіграти і не робити?
Губка Боб• 15 ноября 2015
Ответ дляПез Году Неделя
В мене квартира є.А поки дитина виросте і народиться є років 20.Думаю за 20 років на кв назбирається

Ваш муж уже 10 лет совершеннолетний. Он насобирал хотя бы на полквартиры?

автор Пез Году Неделя • 15 ноября 2015
Ответ дляГубка Боб

Нічого що він вчився в університеті? І тільки років 4-5 на роботі
Губка Боб• 15 ноября 2015
Ответ дляПез Году Неделя

а ничего, что в университете с первых курсов можно подрабатывать, а с 4 - полноценно работать, обучаясь по индивидуальному графику?
автор Пез Году Неделя • 15 ноября 2015
Ответ дляГубка Боб

Можна так щоб аж назбирати на кв
Губка Боб• 15 ноября 2015
Ответ дляПез Году Неделя
Можна так щоб аж назбирати на кв

можна так, щоб аж назбирати хоча б яку-небудь суму. А ваш ніяк не хоче збирати, а хоче тільки в батьківській квартирі жити і нічого не робити.