Благоуханочка• 18 ноября 2015

с 01.01.2016 снова мобилизация. Юристы, зайдите

давайте без срача. Чесслово, хочется просто спросить и все.
Вопрос только один.
Допустим, загребли на улице не дай бог тьфу-тьфу-тьфу и отвезли в военкомат.
Дают подписать что-то.
Вот если отказаться эту бумажку подписывать, то все, можно идти домой?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 18 ноября 2015
вы сами мобилизацию объявили?

Сегодня я не я• 18 ноября 2015
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
вы сами мобилизацию объявили?
Новости смотрите?
Алина84• 18 ноября 2015
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
вы сами мобилизацию объявили?

наверно
А_Шо_Такое• 18 ноября 2015
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
вы сами мобилизацию объявили?
Объявят! В 2016 году увидите. Бабки пилить надо! http://timlawyer.com.ua/vidy-povestok-v-voenkomat-...
автор Благоуханочка • 18 ноября 2015
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
вы сами мобилизацию объявили?
да счас только ленивый журналист об этом не написал http://www.rbc.ua/rus/news/genshtab-sedmaya-volna-...
Фенте Фря• 18 ноября 2015
А кто знает такое: если у человека вид на жительство в другой стране, но гражданство Украины, и он приехал на пару недель в Украину в период мобилизации. Могут вручить повестку? Извините, Автор, что влезаю...
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 18 ноября 2015
Ответ дляПуки-куки

а вы верите журналистам?
тем более,что они пищут о демобилизации четвертой очереди.
как всегда - в заголовке одно, в тексте другое. но большинство у нас ограничивается только прочтением заголовков, дальше читать трудно, видимо.
автор Благоуханочка • 18 ноября 2015
Ответ дляФенте Фря
думаю, счас особо не разбираются, гребут всех (((
Ягодка опять• 18 ноября 2015
Ответ дляА_Шо_Такое

та объявят ((

автор Благоуханочка • 18 ноября 2015
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ

а вы верите журналистам?
да вот же !! ’По его словам, необходимое количество военнослужащих обеспечено за счет кадровых военных и прежних очередей мобилизации.’
т.е. если присылали повестку, но не загребли, то могут загрести
Фенте Фря• 18 ноября 2015
Ответ дляПуки-куки
вот я тоже подозреваю. Пожалуй, ну его нафиг - этот Новый Год на родине.
А_Шо_Такое• 18 ноября 2015
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ

а вы верите журналистам?
Давно новости по телеку не смотрела, а вчера неприятно удивилась. Одинаковые сюжеты по СТБ и 1+1 показывают. Сейчас уже журналистам лень (не дают) снимать свои репортажи. Слизывают друг у друга.
Голубая устрица• 18 ноября 2015
Ответ дляФенте Фря

можуть. В цьому плані ніякої різниці між візою, дозволом на проживання нема.
А_Шо_Такое• 18 ноября 2015
Ответ дляПуки-куки
Пусть катятся лесом. Только после них!
автор Благоуханочка • 18 ноября 2015
Ответ дляГолубая устрица

вы разбираетесь? не могли бы ответить насчет вопроса в нулевом посте . Пожалуйста
Голубая устрица• 18 ноября 2015
Ответ дляПуки-куки

відповідь на питання залежить від того на якій підставі загребли на вулиці. Якщо кілька разів носили повістки, не було кому вручати, потім оголосили людину в розшук, розшукали і загребли на вулиці - тоді не відпустять: ухилення від мобілізації це злочин, кримінально караний;
А якщо загребли на вулиці без передбачених законом підстав, як це практикували в попередніх хвилях мобілізації в деяких містах, тоді теоретично повинні відпустити після встановлення особи і вручення повістки (якщо вона є). Але як на ділі буде важко прогнозувати, - саме таке затримання незаконне, нелогічно буде очікувати законних дій після такого
автор Благоуханочка • 18 ноября 2015
Ответ дляГолубая устрица

да, повестка была, но не было кому вручить . А как узнать, обьявили в розыск или нет ? Хм, наверное обьявили... Что теперь делать, если загребут - ничего не подписывать и нанимать адвоката?
Голубая устрица• 18 ноября 2015
Ответ дляПуки-куки

якби ж то ці кадрові військовослужбовці воювали...
А вони в основному займаються тим що сидять на ’грошових’ місцях - в воїнкоматах, на блокпостах, в миротворчих місіях за кордоном, на навчанні закордоном... Ну або просто в кабінетах. А воюють в основному інші...
Голубая устрица• 18 ноября 2015
Ответ дляПуки-куки

напевно ні. По-перше оголошують в розшук після кількох повісток, а по-друге якби оголосили в розшук то прийшло б повідомлення про це.
Так, наймати адвоката.

автор Благоуханочка • 18 ноября 2015
Ответ дляГолубая устрица

Так, наймати адвоката.
спасибо большое! а бесплатного адвоката не предоставят ? нет ?
Голубая устрица• 18 ноября 2015
Ответ дляПуки-куки

нема за що. Про безкоштовного адвоката - чесно, не знаю. Є перелік коли обов’язково повинен бути адвокат, якщо не платний то безкоштовний, але що туди входить не пам’ятаю.
автор Благоуханочка • 18 ноября 2015
Ответ дляГолубая устрица

будь ласка, можно ще питання. яка вирогідність, що чоловіка все ж відпустять через адвоката? Адже в АТО мають бути призвані силовики, а не цивільні
Капуста Маша• 18 ноября 2015
Ответ дляПуки-куки

Через адвоката - не знаю, а взагалі там тиснуть щоб писалися добровольцями
Голубая устрица• 18 ноября 2015
Ответ дляКапуста Маша

Я не знаю. Ухилення від мобілізації це злочин за яким передбачене позбавленя волі на 2-5 років. Максимум що адвокат може довести в цій ситуації, це що ухилення як такого не було - наприклад чоловік не бачив повістки і не знав що його викликають.
Тоді не буде складу злочину і відповідно кримінальної відповідальності. Може бути хіба що адміністративна відповідальність за неповідомлення про зміну місця проживання. Ну але від мобілізації це не звільняє.

На разі немає жодного судового рішення (або я про таке не знаю), яке б визнало мобілізацію цивільних незаконною на підставі того що в нас АТО а не війна. Якщо таке рішення буде, воно стане прецедентом, і самі розумієте чим закінчиться. Тому думаю що не буде.
Хіба що хтось з цим питанням виграє суд в міжнародній інстанції (напр в європейському суді з прав людини) - але це теж по-перше малоймовірно, по-друге якщо і буде то буде не скоро.
автор Благоуханочка • 18 ноября 2015
Ответ дляГолубая устрица

дякую