Мая твая не панимать• 18 ноября 2015

Девочки предстоит второе кесарево...кто прошёл через это?

Первое было под общим наркозом,чуть не сдохла....галлюцинации как у наркомана,думала Сума сойду.встать двое суток не могла от боли,у меня аллергия на кетанов,поэтому не обезболивали.второе кесарево хоть немного легче? Или готовится к более тяжелому? И ещё боюсь этого укола в спину?как оно? Поделитесь миленькие...как это лежишь без ног и ничего нечувствуешь?
Стрекозей• 18 ноября 2015
В мене було 2 КР з різницею в 2р3міс. В обидвох випадках загальний наркоз. Ніяких галюцинацій не було. Я просто відключилась, розбудили на операційному після всього ще з трубкою в легенях. Перші сутки давали якесь обезболююче наркотичне типу промедола, то було нормально, навіть класно, літала майже, а на 2 день важко. Мій лікар залишає в черевній порожнині на 3 дні дренаж, від нього і біль сильніша. Вдруге я 4 дня без кетанова та анальгіну встати не могла, поки не витягнули ту штуковину, якось вона погано в мені розмістилась... Вдруге було страшніше, особливо, коли в операційну зайшла і вдихнула цей специфічний запах. І боліло більше, відходила важче. Але не у всіх так. Зверніться до іношого лікаря, поговоріть перед операцією з анастезіологом, вам непевно не правильно наркоз розрахували. Доплатіть і попросіть нормальну анестезію, якщо хочере під загальним. Якщобуде дуже погано, обговоріть з лікарем нормальне обезболюче в перші сутки. Ну і після операції дотримуйтесь рекомендацій строго по воді та харчуванню. В нашій палаті одна дама наїлась, так потім корчилась від болю, всю вздуло, не брали ні спазмолітики, ні анальгетики , ні наркотики.
ШапкаУшанка• 18 ноября 2015
Ответ дляВсех анонимов аноним
Нет, я вообще из провинции. У меня возле дома районная больница - там и рожала.
про 1й рассказывали,там нужно стометровку к душу бежать, если палата не платная)))а центр! Печерск!)))
Стрекозей• 18 ноября 2015
Під час спинальної вам не будуть трубку вставляти. Після трубки дуже потім кашляєш, а це після операції просто жесть, впісятись від болю можна. В нас не роблять епідуралку, тому питання навіть не стояло((
РойЛеля• 18 ноября 2015
Чула, що друге кесарево завжди важче(((( мені теж попереду треба його пережити, поки було одне
Кы-ы-ы-ця• 18 ноября 2015
Я после первого КС родила сама через 1 год и 8 мес. Но я к этому готовилась и морально и физически )

При КС у меня был общий наркоз, но без галюцинаций и последствий. Подняли меня через 12 часов после операции, было оооочень трудно, но как-то прошла пару метров до туалета.
После ЕР порхала уже утром (а родила ночью)

Автор. Сам момент укола в спину надо бояться меньше всего.
Все у вас будет хорошо
Кы-ы-ы-ця• 18 ноября 2015
Ответ дляРойЛеля
а за якими показаннями друге кесарево?

Наявнысть рубця на матці не є абсолютним показанням до другої операції. Сама таке пережила, народила другу дитину природнім шляхом після КС, різниця між пологами 1 рік 8 міс
Новопоштинская• 18 ноября 2015
лучше не буду рассказывать свой негативный опыт (чуть не умерла), потому что у вас все будет х-о-р-о-ш-о
Катеринка_28• 18 ноября 2015
Ответ дляJ.V.
автор,если у вас крепкие невры и вы сможете выдержать то,что в вас будут ковырЯтся и то,что потом в течении года будет все тело ломать от перемены погоды(иногда такие последствия от эпидуралки)тогда делайте ее.У меня после общих начались сильные головные боли и тахикардия(((

ну что за страшилки, у меня кесарево и эпидуралка, ничего пол года не болело, первый день не вставала, был катетер. через 12 часов подняли и перевели из реанимации в обычную палат где были мама и сыночек, где то с недельку расхаживалась, потом все гуд, ничего не болит не тянет не ломит
РойЛеля• 18 ноября 2015
Ответ дляКы-ы-ы-ця
а за якими показаннями друге кесарево?

В порівнянні що вибрали б втретє?
РойЛеля• 18 ноября 2015
Ответ дляКы-ы-ы-ця
а за якими показаннями друге кесарево?

Цитата:
а за якими показаннями друге кесарево? Наявнысть рубця на матці не є абсолютним показанням до другої операції. Сама таке пережила, народила другу дитину природнім шляхом після КС, різниця між пологами 1 рік 8 міс[/ci

Це я мрію про майбутнє))) так мені легко було народжувати кесарево, що не уявляю як погодиться на природні... Дуже низький болевий поріг. Хоча перша операція була по показникам, чому я була на той момент рада. А де ви народжували? Це не мала різниця 1,8 р?! Нема загрози розходження шва на матці?! Наче б то 3 роки рекомендують