Ответ дляKateFrosty
давно?
10 хвилин як вийшла з метро на Святошино. Далі не поїзд не їде.
Станція метро закрита на вхід і вихід
У Києві станція метро ’Академмістечко’ закрита після отримання інформації про загрозу вибуху. Про це йдеться в повідомленні прес-служби київського метрополітену.
’У зв´язку з отриманням інформації про загрозу вибуху, станція ’Академмістечко’ закрита для пасажирів. Поїзди прямуватимуть через станцію без зупинки’, - йдеться в повідомленні