Отмотала своё• 20 ноября 2015

Захист прав споживачів - хто знає зайдіть

Купила білі шпалери в салоні, поклеїли, вони з пятнами виявилися, нам сказали продавці почекайте нехай висохнуть, глянете через тиждень. Пока купили, пока поклеїли, пройшло десь 1-1,5 тижні. Ну ок, согласилися почекати ще.
Поїхали в відпустку на 2 неділі в Європу. Вернулися, а воно ще хуже стало - висохло, пятна ще більш виражені стали, просто ужасно!!! ціна 1 рулона 100 євро, гроші не маленькі. Знову пішла в салон, а вони кажуть: Вибачте, пройшло 14 днів, ми нічим вам допомогти не можемо...
я маю якісь права? Чи 300є + робота майстрам улетіло в трубу ?
ДваДваВосемь• 20 ноября 2015
вы их все наклеили? Про подождать они вам специально сказали.
http://vidoboev.ru/vozvrat-oboev-v-techenie-14-dne...
ДваДваВосемь• 20 ноября 2015
Подлежат ли возврату обои, если брак обнаружился позже четырнадцати дней? Да, статья 19 Закона «ОЗПП» гласит: товар с браком можно вернуть или поменять на протяжении всего гарантийного периода. Если срок гарантии не определен - то в течение двух лет. На проверку качества обоев, чаще всего магазины дают 60 дней, что оговаривается при покупке.
Скользкая• 20 ноября 2015
скоко-скоко рулон?
да за такие бабки можно сусальным золотом стены покрыть.
Кто клеил? Надо было договариваться с бригадой, которая работает с этим салоном. Чтоб не вышло как сейчас.
Отзывы по этим обоям смотрели до покупки?
Скорее всего клей подобрали не правильно. Или технологию поклейки нарушили. Он проступил пятнами.
ДваДваВосемь• 20 ноября 2015
А после первой полосы пятно не быдло видно? Зачем было всё клеить?
автор Отмотала своё • 20 ноября 2015
Ответ дляДваДваВосемь

Дякую за закон
автор Отмотала своё • 20 ноября 2015
Ответ дляСкользкая
скоко-скоко рулон?

Ну там тільки 3 рулона такі дорогі, інші дешевші, а ще там просто пофарбована стіна в кімнаті. Клеїли нормальні провірені майстри, які працюють з такими дорогими шпалерами. Брат прораб, тому майстри своі, не з салона. Вони не вперше клеять такі шпалери, тому клей і технологія поклейки точно вірна.
автор Отмотала своё • 20 ноября 2015
Ответ дляДваДваВосемь

Та не було добре видно :( вони йдуть еко, дуже тоненькі стають як клей наноситься, прям прозорі, а потім висихають і все ок має бути, але не стало :(
автор Отмотала своё • 20 ноября 2015
Ответ дляДваДваВосемь

Ну да всі, там тільки 3 рулончика ж))
І потом нас потрібно житло закінчувати, коли купляєш і ще й дорого платиш, то надіємся що все має бути суперово і ніхто не надіявся іх здавати...