Доброго дня дівчата. Підскажіть будь ласка де можна купити йогурт наріне, не закваску, а сам йогурт?
І взагалі його ще випускають? А може щось подібне порадите, пам"ятаю з ним раніше ще подібний продавався не пам"ятаю назву, а зараз нічого такого плану не можу знайти. Дуже потрібно.
І ще хто робив сам такий йогурт, яку закваску брали? А дія така сама? Користь від нього є?
Всім дякую.
Ответ дляPolaroid фирменные очки Киев
Год назад точно продавали в велика кишеня
В сільпо минулдого літа перестали завозити.
Ответ дляPolaroid фирменные очки Киев
Мне лично нравится нормолакт, выпускает кагма
А де його можна купити? А можна всім без обмежень? А вагітним?
Polaroid фирменные очки Киев• 23 ноября 2015
Ответ дляMeteluk2407
:( может быть, давно на него не обращала внимания, может уже везде перестали завозить
Ответ дляtricky
видела в супермаркетах в молочном отделе...Киев
А в якому супермаркеті? Бо в сільпо і Біла не бачила.
Ответ дляАня_я
От домашнего пользы будет как раз больше. Здесь есть продавец Алена у нее огромный выбор заквасок
А можете в особисті повідомлення ссилку скинути?
Ответ дляxthyjujhbz
Нарине есть в Космосе, во втором Дрим тауне
Це йогурт чи закваска?
Ответ дляxthyjujhbz
А то я живу на Харківському масиві і не хочеться проїхати пів Киева в пусту. Дякую.
_Yaroslava• 23 ноября 2015
Ответ дляMeteluk2407
В аптеках дуже часто продаються закваски для йогуртів, в тому числі Наріне