Неваляшкина• 23 ноября 2015
філологи відгукніться!
потрібно знайти готову статтю з газети чи інтернет видання про маніпулятивний текст про аборт..
допоможіть..дякую!!
Неваляшкина
• 23 ноября 2015
Ответ дляМая твая не панимать
А Гугл сегодня выходной?
цілий день шукаю.. а толку 0..(
Неваляшкина
• 23 ноября 2015
Ответ дляКоко Шанель
Що саме про маніпулятивний текст? Це дуже широке поняття
будь-яка стаття, щоб включала в собі маніпулятивний зміст
це завдання в університеті по піару
Коко Шанель• 23 ноября 2015
Ответ дляНеваляшкина
це завдання в університеті по піару
Сама стаття, в якій використовувалися маніпулятивні прийоми?
Коко Шанель• 23 ноября 2015
Ответ дляНеваляшкина
це завдання в університеті по піару
якою мовою?
Коко Шанель• 23 ноября 2015
Автор, я по роду діяльності займаюся дослідженням маніпуляцій. Просто не зрозуміло завдання, що саме вам потрібно: текст із прийомами і окремо аналіз ло нього які саме прийоми були використані?
Пешеходик• 23 ноября 2015
Ответ дляНеваляшкина
це завдання в університеті по піару
любой текст, как по мне является манипуляцией.
Коко Шанель• 23 ноября 2015
Автор, будь-яка на окрему тему так чи інакше містить маніпулятивні прийоми. Статті рекламного чи політичного характеру на 100% складаються із таких прийомів. Те, що ви не можете знайти такі статті означає що ви не знаєте предмет, ви не знаєте що саме шукаєте. Опрацюйте предмет. Ще раз наголошую: такі прийоми є в будь-якій статті. У звичайній їх буде лекілька, але вони всеодно будуть.
Неваляшкина
• 23 ноября 2015
Ответ дляКоко Шанель
сорі, що так довго відписую.
маніпулятивний, як мені пояснили, має бути про те що говориться одне , а насправді зовсім інше.
а як подати не знаю...який саме взяти приклад. вже понад 20 статей вибрала, але здається жодна не є конкретною маніпуляцією..
Коко Шанель• 24 ноября 2015
Ответ дляНеваляшкина
сорі, що так довго відписую.
Ясно. То вам треба конкретно застосування тактики викривлення інформації. Вчора пішла спати, думала не відпишете. Якщо ще актуально - пишіть. Знайду.