Потрындельница• 24 ноября 2015
Який корм купуєте для своїх хвилястих папужок?
Потрындельница
• 24 ноября 2015
Ответ дляСтатус Ква
девочки, а ваши попугайчики разговаривают?
мій так)))
Статус Ква• 24 ноября 2015
Ответ дляПотрындельница
мій так)))
а как долго вы его учили? через сколько начал говоить?
Потрындельница
• 24 ноября 2015
Ответ дляСтатус Ква
йому 4 міс з копійками від народження взяли ми його в 1 міс з рук в заводчика а не з магазину) почав говорити десь в 3 міс)))
Статус Ква• 24 ноября 2015
Ответ дляПотрындельница
спасибо)
Потрындельница
• 24 ноября 2015
Ответ дляСтатус Ква
спасибо)
каже Кеша курочка, я тебе люблю , дай поцілую, чмокає ніби цюлує а зараз думаємо над тим чого ще навчити))) починає інколи трошки виразніше говорити але то під настрій)
Статус Ква• 24 ноября 2015
Ответ дляПотрындельница
класс!!! У меня сын сильно хочет. Планирую на НГ подарить ему)
Потрындельница
• 24 ноября 2015
Ответ дляСтатус Ква
скільки синові років?
у вас є заводчик домашній? треба брати малесенького біля 1 міс. часу
ЕлькиПальки• 24 ноября 2015
Ответ дляСтатус Ква
мой говорит хорошо и много)) гоша хороший, дай чаю, кота зовет, отличный парень))
Статус Ква• 24 ноября 2015
Ответ дляПотрындельница
скільки синові років?
сыну 5. заводчика пока не искали
Потрындельница
• 24 ноября 2015
Ответ дляСтатус Ква
сыну 5. заводчика пока не искали
в 5 можна вже брати)
Статус Ква• 24 ноября 2015
Ответ дляПотрындельница
в 5 можна вже брати)
боюсь, он кончит птичку)))
Потрындельница
• 24 ноября 2015
Ответ дляСтатус Ква
сыну 5. заводчика пока не искали
можу вам свого заводчика скинути) вона бере реально дуже дешево) пташки здорові)))
Потрындельница
• 24 ноября 2015
Ответ дляСтатус Ква
боюсь, он кончит птичку)))
ну ви дивіться на характер дитини можливо і справді є загроза для пташки
Статус Ква• 24 ноября 2015
Ответ дляПотрындельница
он ооочень любит животных.. мне кажется он в очередной приступ любви может просто придушить. в любом случае будем контролировать его