Любовь Калистратовна• 28 ноября 2015
Дівчатка,підкажіть по парфумерії
Поясніть будь ласка що краще купувати парфуми,духи,туалетну воду,я не дуже розуміюсь.Хочу придбати Жан Марко Вентурі вумен,де краще купити за не високу ціну,щось найбільш схоже до оригіналу.Як визначати по коду підробка чи ні,дуже вам буду вдячна
Чумачечая Весна• 28 ноября 2015
С января цены на парфиюмерию вырастут так как вступят в силу новшества правового характера и возрастут пошлины при ввозе. Поэтому вся заграничная парфюмерия подорожает. Вывод: затаривайтесь!