Бокс-орун• 01 декабря 2015
невже це вагітність?
Зробила тест, друга полоска світліша, але чітка. Затримка 7 днів. Це вагітність???
Куплю орехи• 01 декабря 2015
Ога)) вторая полоска светлее потому, что хгч уже далеко за 20 перевалил и тест подглючивает. Поздравляю:-)
Бокс-орун
• 01 декабря 2015
Не розумію, ми так надійно береглися з чоловіком, 1,5 роки пройшло після кесаревого розтину....не планували
Изподтишка• 01 декабря 2015
в детстве мама, надевая мне колготки, всегда говорила: запомни 2 полоски - это жопа
Купипупсичек• 01 декабря 2015
Ответ дляфан L.O.S.T.
а чем береглись?
Птица Говоруша• 01 декабря 2015
Ответ дляИзподтишка
Бокс-орун
• 01 декабря 2015
Ответ дляКупипупсичек
а чем береглись?
Презерватив + перерваний акт
Все знаю вдоль и поперек )• 01 декабря 2015
Ответ дляфан L.O.S.T.
Презерватив + перерваний акт
одночасно? чи чередуючи?))
Бокс-орун
• 01 декабря 2015
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
одночасно? чи чередуючи?))
Цитата:
одночасно? чи чередуючи?))[/c
Одночасно
Ответ дляфан L.O.S.T.
Цитата:
одночасно? чи чередуючи?))[/c
Одночасно
ну в принципі більш-менш надійно. Можливо і таке що тест дав хибно-позитивну реакцію, відвідайте лікаря і здайте аналізи і будете знати напевно, або зробіть хоча б ще 1-2 тести різних фірм.
Бокс-орун
• 02 декабря 2015
Дякую, що відкликнулись! намагаюсь змиритись з ситуацією, ще не встигла відійти від першої вагітності... І все по новій