Бокс-орун• 01 декабря 2015

невже це вагітність?

Зробила тест, друга полоска світліша, але чітка. Затримка 7 днів. Це вагітність???
Машка-замарашка• 01 декабря 2015
так

Та никада в жизни• 01 декабря 2015
поздравляю!!!
Евгения_Д• 01 декабря 2015
Она)
поваренок• 01 декабря 2015
Куплю орехи• 01 декабря 2015
Ога)) вторая полоска светлее потому, что хгч уже далеко за 20 перевалил и тест подглючивает. Поздравляю:-)
olyakr• 01 декабря 2015
Ага. Поздравляю!
Просто звязда• 01 декабря 2015
ага
автор Бокс-орун • 01 декабря 2015
Не розумію, ми так надійно береглися з чоловіком, 1,5 роки пройшло після кесаревого розтину....не планували
Фекла Персиковна• 01 декабря 2015
100 %

Изподтишка• 01 декабря 2015
в детстве мама, надевая мне колготки, всегда говорила: запомни 2 полоски - это жопа
Купипупсичек• 01 декабря 2015
Ответ дляфан L.O.S.T.

а чем береглись?
Птица Говоруша• 01 декабря 2015
Ответ дляИзподтишка

автор Бокс-орун • 01 декабря 2015
Ответ дляКупипупсичек

а чем береглись?

Презерватив + перерваний акт
Все знаю вдоль и поперек )• 01 декабря 2015
Ответ дляфан L.O.S.T.

Презерватив + перерваний акт

одночасно? чи чередуючи?))
SMV• 01 декабря 2015
Ответ дляфан L.O.S.T.
надійно це як?
SMV• 01 декабря 2015
Ответ дляфан L.O.S.T.

Презерватив + перерваний акт

у чоловіків сперма виділяється не тільки під час еякуляції, а просто під час статевого акту. можливо презерватив був пошкоджений. в будь якому випадку вітаю. в мене теж мі дітками маленька різниця. це лише на краще)))
автор Бокс-орун • 01 декабря 2015
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )

одночасно? чи чередуючи?))
Цитата:
одночасно? чи чередуючи?))[/c

Одночасно
Ответ дляфан L.O.S.T.
Цитата:
одночасно? чи чередуючи?))[/c

Одночасно
ну в принципі більш-менш надійно. Можливо і таке що тест дав хибно-позитивну реакцію, відвідайте лікаря і здайте аналізи і будете знати напевно, або зробіть хоча б ще 1-2 тести різних фірм.
автор Бокс-орун • 02 декабря 2015
Дякую, що відкликнулись! намагаюсь змиритись з ситуацією, ще не встигла відійти від першої вагітності... І все по новій