Тушь для2го класса• 14 декабря 2015
Дівчатка потребую поради досвідчених продавців
Привіт усім усім...Я не так давно вирішила розпродати свої речі які не ношу і ті що так і ні разу не оділа.....Проте "попала" на конфліктного і проблемного покупця ( наразі зі сторони гуманності не називатиму її ім´я так як вона продає і на кідстафі, шкодити не маю на меті). Продаж відбулась на одному з сайтів продаж.....річ була відправлена за мій рахунок...вартість самої речі 49 грн.....після отримання покупець нічого не відписала, за пару дні я вирішила перепитати чи отримала і чи все підійшло ( так як іду на компроміси, бо буває всяке)..на що отримала хвилю обурення і негативний відгук...Річ при відправці я перевіряла і не бачила недоліків ( дирочки) про які писала мені покупець, проте не уникаю спілкування і якщо покупець щось таки побачила чи знайшла я готова була прийняти річ назад і звичайно ж повернути кошти на, що покупець почав ображати мене "ватою" так як я із Львівської області і приховано погрожувати що приїде з "друзяками" і "пояснить хто хам"....
Дівчатонька підкажіть як бути в такій ситуації? я вперше стикаюсь з такими нетолерантними і конфліктними особами....
Прін скрін переписки я маю
Угадайс• 14 декабря 2015
Я, тьфу -тьфу, ні)) на щастя, попадалися лише приємні покупці. А от моя сестра мала халепу з однією. Повернула їй гроші, ще й на пересилку попала
Угадайс• 14 декабря 2015
Ответ дляТушь для2го класса
невже ніхто не стикався з конфліктними покупцями?
А рейтинг у неї який, тут на кідстаффі?
Тушь для2го класса
• 14 декабря 2015
Ответ длячерная мамба
а покупатель донецкий? а вообще успокойтесь и забудьте - 49 грн
ні не Донецьк))) та я і про те що сума не велика, тим паче я запропонувала вернути лиш би особа заспокоїлась а вона ні їй конфлікт подавай...а хамство і приховані погрози пишуться...та мені ні дочого така стресова ситуація, у мене маленька дитина
Угадайс• 14 декабря 2015
Ответ дляТушь для2го класса
Забудьте, таких людей не мало і в реальному житті (((
Тушь для2го класса
• 14 декабря 2015
Ответ дляУгадайс
А рейтинг у неї який, тут на кідстаффі?
відгуків багато хороших
рейтинг не дуже розуміюсь ( зовсім новичок) пише 4,98
Тушь для2го класса
• 14 декабря 2015
Ответ дляУгадайс
думаєте просто понтується з прїздом з ’друзяками’ підозрілими?
Тушь для2го класса
• 14 декабря 2015
Ответ дляУгадайс
а ця особа ні фото недоліків не показує ( на моє прохання) ні пересилати не ххоче
Тушь для2го класса
• 14 декабря 2015
Ответ дляУгадайс
А рейтинг у неї який, тут на кідстаффі?
уточню новичок я)))
черная мамба• 14 декабря 2015
Ответ дляТушь для2го класса
а Вы думаете она правда приедет, шутите? бензин дороже выйдет. просто человек скандальный чуть-чуть
Тушь для2го класса
• 14 декабря 2015
Ответ длячерная мамба
та таке що мол проїздом...незнаю , я чесно кажучи не конфліктна людина і з такими стикаюсь вперше
черная мамба• 14 декабря 2015
Ответ дляТушь для2го класса
да так и напишите : мы -бендеры- народ гостеприимный ,ласкаво просимо! никто к Вам не приедет...и проездом через Львовскую область :)
Ля-ля-ля• 14 декабря 2015
Ответ дляТушь для2го класса
Забейте) скорее просто по своей низости хочет развести на эти копейки, Вы деньги вернете, а она не пришлет товар.. Какие там друзяки, скучно жить особе, никто не приедет
Тушь для2го класса
• 14 декабря 2015
Ответ длячерная мамба
ну та ми Бендерівці такі, не проти гостей лиш доброзичливих)))))
Ля-ля-ля• 14 декабря 2015
Ответ длячерная мамба
но может случится по дороге ’прикре самогубство’, да?)))
Угадайс• 14 декабря 2015
Ответ дляТушь для2го класса
Міліон процентів, що не приїде. На дивну особу ви натрапили. Моя вам порада, не відповідайте більше на жодне повідомлення, занесіть в чорний список
Тушь для2го класса
• 14 декабря 2015
Ответ дляУгадайс
нажаль на тому сайті немає ЧС....адмінам писала дня два...то лиш сьогодні їй просто зробили зауваження про негідну поведінку і все...негативний необгрунтований відгук не хочуть видаляти...
Тушь для2го класса
• 14 декабря 2015
Ответ дляЛя-ля-ля
по її повідомлення дійсно вбачається ’скушная жызнь’)))) пише всякі образи і звинувачення