Мамзелькіна• 2 часа назад

в Україні не вистачає робочої сили? Смішно

Просто смішно читати, що в Україні не вистачає робочої сили. Де її не вистачає? Робочі професії можливо і згідна. І то не всі. Стосовно інших - це роботи катастрофічн не вистачає. ЗП по 20 тис. Є досвід роботи більше 10 років в багатьох напрямках одночасно, знання англійської, 2 ВО, кандидат наук. Роботи просто немає, відчай
автор Мамзелькіна • 2 часа назад
Ответ дляСкоро_вчера
Какой там мизер, мой близкий человек работает принёс пачку денег, попросил поменять на доллары. Собирает на машину
Пачка це по 1 грн 15 тисяч?

БджілкаМайяUA• 2 часа назад
Ответ дляМамзелькіна
В якій?
инжиниринг, работа руками
Болтушка Му• 2 часа назад
Ответ дляСвекруня
Рабів їм не вистачає, платити достойну зарплату не бажають.
Это точно, им нужны рабы.
Моль Моллівна• 2 часа назад
Ответ дляМамзелькіна
Ні, хоча б на 50-60
Хотя бы? Может ваши запросы не соответсвуют вашим знаниям и навыкам? Вы не написали, кем вы работали, какие направления вели, что вы умеете, только какую зарплату хотите.
автор Мамзелькіна • 2 часа назад
Ответ дляБджілкаМайяUA
инжиниринг, работа руками
А зп яка?
Скоро_вчера• 2 часа назад
Ответ дляМамзелькіна
Пачка це по 1 грн 15 тисяч?
Если вы глупая, о чем с вами продолжать говорить.
автор Мамзелькіна • 2 часа назад
Ответ дляМоль Моллівна
Цілком відповідають. В мене не досвід касира в атб. Таких робіт просто зараз немає. Та і з нашими цінами 50 тис вже це мізер
Моль Моллівна• 2 часа назад
Ответ дляМамзелькіна
Ну так озвучте свой опыт, а то кроме нытья больше ничего
Біле пальто• 2 часа назад
Ответ дляСкоро_вчера
Работы полно и вакансий, просто люди ленивые, мужики сыкливые
Вам загрожує вилов, ходили б по вулиці?

Скоро_вчера• 2 часа назад
Ответ дляБіле пальто
Вам загрожує вилов, ходили б по вулиці?
У нас у всех документы в порядке
Біле пальто• 2 часа назад
Ответ дляСкоро_вчера
У нас у всех документы в порядке
Інколи це не допомагає
БджілкаМайяUA• 2 часа назад
Ответ дляМамзелькіна
А зп яка?
50 тыс, есть только те кто работает за 150 тыс, но их единицы. До полномасштабной зп у них была 500-700 дол, было много желающих, за работу держались и ни на что не жаловались.
автор Мамзелькіна • 2 часа назад
Ответ дляБіле пальто
Вам загрожує вилов, ходили б по вулиці?
погоджуюсь
Біле пальто• 2 часа назад
Ответ дляМамзелькіна
Не мізер, але дійсно вже не відкладеш. А якщо оренда, то взагалі просто існувати. Хоча 3 роки тому я тут сперечалася, що це нормальна і доволі висока зп
автор Мамзелькіна • 2 часа назад
Ответ дляБджілкаМайяUA
Які це конкретно посади?
Біле пальто• 2 часа назад
Ответ дляМамзелькіна
погоджуюсь
То,мабуть, відповідь не мені)
БджілкаМайяUA• 2 часа назад
Ответ дляМамзелькіна
Які це конкретно посади?
собирать оборудование, проще говоря крутить гайки, но надо знать как правильно собрать по схеме. Не проектировщики, только сборка и монтаж
автор Мамзелькіна • 2 часа назад
Ответ дляМоль Моллівна
Юрист, компетентна в багатьох напрямках, в тому числі у вузькоспеціалізованих, великий досвід роботи з іноземними компаніями, звісно ж англійською, французькою мовою. Продовжувати ще?
булоТАЙминуло• 2 часа назад
Вистачає. Просто треба витягти з-під юбок робітників 😂

Моль Моллівна• 2 часа назад
Ответ дляМамзелькіна
А у нас не могли найти компетентного юриста в банк, странно получается.
Г@Л@В@ломка• 2 часа назад
Ответ дляМамзелькіна
И вы не можете найти работу?
булоТАЙминуло• 2 часа назад
Ответ дляСкоро_вчера
Удалено администрацией...
Країна мрій• 2 часа назад
Ответ дляПростоваля
Это да. Зп нищенские.
Это как я недавно читала, что ищут сотрудников на склады ЗП 20 тысяч. Ну пусть ищут идиотов, которые хотят получить зп первый и последний раз в жизни, если успеют получить, так как в той локации уже не раз прилетало. У меня из окна прекрасно жуткий, черный столб дыма просматривался.
автор Мамзелькіна • 2 часа назад
Ответ дляГ@Л@В@ломка
И вы не можете найти работу?
Можу звісно, на 15-20 тис і графіком 12 годин з накиданням роботи ще інших працівників - звісно робота є. Але для чого це
Г@Л@В@ломка• 2 часа назад
Ответ длябулоТАЙминуло
Удалено администрацией...
А кто вам хлеб привозит, посылки,чинит что-то, продукты доставляет итд?
Г@Л@В@ломка• 2 часа назад
Ответ дляМамзелькіна
Я без образования вообще получаю 36 тыс.
автор Мамзелькіна • 2 часа назад
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Ким і де?
Моль Моллівна• 2 часа назад
Ответ дляМамзелькіна
А где вы работали раньше и почему сейчас без работы?
автор Мамзелькіна • 2 часа назад
Ответ дляМоль Моллівна
Ну цікаво. Яке місто?
Г@Л@В@ломка• 2 часа назад
Ответ дляМамзелькіна
Ким і де?
Бухгалтер,ТОВ (производство)