КАПСЛОЧНИЦА• 30 декабря 2015
Новий рік і хвора дитина друзів.
Домовились із знайомими святкувати разом НР, в нас дітки одного віку. Дитина друзів прихворіла, зараз ідуть до лікаря, Новий рік планується зустрічати з дітьми, вони будуть брати свою хвору. Як реагувати? Я хвилююсь щоб мою не заразила, розумію можна будь-де підхватити вірус, але всеж!?
сЛАдКОежКА• 30 декабря 2015
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Так в тому й спава, що вони збираються йти з малою, відміняти нічого вони не хочуть, а мені не зручно сказати не приходьте. Залишити дитину нема на кого.(
А удобно будет потом ребенка лечить? Зато Вы и друзья довольные, хорошо побухаете! А то, что ребенок может заболеть - да пофигу, главное, что отказать неудобно! Капец, бедный Ваш ребенок...