кароче стерегла-стерегла і завтикала, три години проварився холодець і забулькав....зразу помутнів....ах. сра...в пес....чоловік точно такий їсти не буде....
якщо зараз заллю наново чистою водою ще застигне?
чи спасати якось той бульйон що є???
Бесбардак• 06 января 2016
збийте білка 2 з яйця воно все згорне і потім просідіть через марлю,провірено:)
Єдина Країна• 06 января 2016
Наберите в Гугле, как осветлить холодец, воду не лейте ни в коем случае. Самое простое - осветлить яйцом.
Tolko-beauty• 06 января 2016
не застынет, т.к. желатин уже выварился. А почему есть не будет? Вкус не поменялся же
лучевая терапия• 06 января 2016
Ответ дляbrichka
срав пес :)))
то не розшифрофується .... то просто срав пес :)))
я ржу
миссАрфография• 06 января 2016
Балуваного чоловіка нагодувати перловою кашею.
А холодець самі з´їсте.
осень_осень_харашо• 06 января 2016
Ответ длямиссАрфография
А холодець самі з´їсте.
КрейсерАвроровна• 06 января 2016
Спитайте в Мами чоловікової,що робити з холодцьом, щоб чоловік їв. А краще новий ставте для чьоловіка!
Страхованная• 06 января 2016
Ответ дляbrichka
от такий чоловік, що мутний не буде, ви би бачили яке в тому холодці мясо ’отборне’
все салко, і т.д. йде геть
Ватный Пупс• 06 января 2016
только не воду! уже 3 часа варился, весь желатин уже выварился. яйцом пробуйте
спальное место• 06 января 2016
Ответ дляНаливайКа
я читаю: Cпасіть мій ХЛОПЕЦЬ!!!
и я так прочитала
Чудо-Рыба-кит• 06 января 2016
Ответ длялучевая терапия
сра...в пес.... расшифруйте?))))
Может жену сразу на лес вывезет?
Чудо-Рыба-кит• 06 января 2016
Ответ дляbrichka
все салко, і т.д. йде геть
так от салка и помутнело.у меня в мульте холодец не мутнеет
Накладные мюсли• 06 января 2016
відпишіться будь ласка що вийшло,чи чоловік їв,хвалив, дуже цікаво, може колись ваш опит в отбілюванні і сохраненії холодця комусь ще поможе сохранить сімью
Приємних свят і смачної вечері
Папина дочка• 06 января 2016
Ответ дляbrichka
ну типу - вот халепа, во біда
я не зрозуміла, в плані ’ забулькав’, а що холодець не має кипіти?
Сиреневая цапля• 06 января 2016
Ответ длялучевая терапия
сра...в пес.... расшифруйте?))))
сра..в пес на овес, вживається, наприклад, замість йо..твою мать.