Яичница с беконом• 23 мая 2013

Вчера Сюжет по ТСН про маму 3х деток - Рак 4 стадия - кто смотрел?

У нас на Кидстаффе нет для них сбора подскажите?
Да_Я_ТакаЯ_• 24 мая 2013
В топ
Да_Я_ТакаЯ_• 24 мая 2013
Ответ дляpro100elena
Девочки.Вот новости от Тани.Скопировала в ее группе в контакте.

Tanyushka Berbenyuk
Привіт всім всім дорослим і малим!!!) Мене сьогодні преповнюють емоції, коли я вийшла з клініки сьогодні, то мені хотілось і плакати, і кричати, і сміятись, і це все від щастя і радості!!! А тепер трошки детальніше є три чудові новини і перша з них це то, що результат обстеження набагато кращий ніж при поступленні на лікування, так як сказав лікар, то в хребті процес зупинений-надіюсь ,що на завжди. Первинна пухлина зменшилась у розмірах і новоутворів(метастаз) немає!!!УРА!!! Друга моя радісна новина на сьогодні це то, що лікар позволив їхатидодому до наступної хіміі(13.06) і я нарешті побачусь зі своїми дітками за якими страшенно скучила(словами не передати) і ми вже придбали білети на літак, і скоро скоро скоро я буду ДОМА. Третя новина, слава Богу хімію я перенесла добре, ввечері буласильнаслабість, але то нічого бо думками я вже в дорозі до ріднесенької хатинки. І ще хочу дуже подякувати людям, що збирали гроші для малесенької дівчинки Лерочки , які на превеликий жаль їй не пригодились, Леруськастала ангелочком хай земля їй буде пухом!!! Також хочу подякувати людямякі перерахували ці гроші і перевели їх намій рахунок у клініці, ну і звичайно всім тим хто про мене не забувае, молиться за моє одужання і допомагає хто як може. Храни вас всіх Бог!!!
Большое спасибо за хорошие новости
Веселая моль• 24 мая 2013
Слава богу,дела идут хорошо!
Веселая моль• 24 мая 2013
Урсула,а Вам желаю веры и надежды,их главное по жизни не растерять
Веселая моль• 24 мая 2013
Все у них будет хорошо
Веселая моль• 24 мая 2013
В топ
Веселая моль• 24 мая 2013
Еще
Веселая моль• 24 мая 2013
И еще
chuha• 24 мая 2013
от меня тоже немножко
дай Бог быстрого выздоравливания. Мамочка очень нужна деткам и родным!!
Зам. зав. Анонима• 24 мая 2013
Мамочка держись, ты должна жить!!!
аришка• 24 мая 2013
Спасибо за хорошие новости!
Аноним Первый• 24 мая 2013
топ
АдеКВАтная• 24 мая 2013
очень жалко и страшно......
Candy Shop• 24 мая 2013
+100 від нас, Танічка,тримайся, твої дітки допоможуть тобі видужати!
Обращеница• 24 мая 2013
В ТОП темку! Выздоровления!
Обращеница• 24 мая 2013
Подниму
Обращеница• 24 мая 2013
Ап
Обращеница• 24 мая 2013
Апну
Обращеница• 24 мая 2013
Апну
Обращеница• 24 мая 2013
Вверх
Обращеница• 24 мая 2013
Вверх!
marina_sotnik• 24 мая 2013
вверх
Обращеница• 24 мая 2013
Еще раз вверх!
Yanka_GUESS• 24 мая 2013
+20 грн
Очень жалко девушку... пусть Боженька ей поможет
Ruslana1984• 24 мая 2013
Девочки,можно положить по номеру карточки???
VAKULKA• 24 мая 2013
вверх
Курочка-чубаточка• 24 мая 2013
Удалено администрацией
Курочка-чубаточка• 24 мая 2013
Ответ дляRuslana1984
да.
Подумывающая• 24 мая 2013
+50 грн от меня
juju350• 24 мая 2013
топ