Залетная Я тут• 08 января 2016
Кто разбирается в итальянских сумочках? Загляните.
Интересует приблизительная цена вот такой небольшой сумочки Дольче габана, кожа.
Пишу сразу,не ругайтесь, пока ничего не продаю. Привезли с Италии, интересно узнать цену
Залетная Я тут
• 08 января 2016
Кинг-Конгша• 08 января 2016
Ответ дляЗалетная Я тут
И еще, в сумочке в конвертике дисконтная карта. Для чего она?
это сертификат подлинности)
сумки Дольче от 500 евро, если это небольшая кроссбоди
На сейлах в Италии можно купить по более низким ценам
В каждой бочке...• 08 января 2016
Ответ дляЗалетная Я тут
Зробіть фото цієї карти з іншої сторони
В каждой бочке...• 08 января 2016
в принципі, Автор, Ваша сумка є китайською підробкою, в оригіналах не буває причіплених кусочків шкіри на нитці, і на пильнику в оригіналах надпис бренду пришитий посередині на маленькому кусочку тканини, а не написаний краскою величезними буквами
Залетная Я тут
• 08 января 2016
Залетная Я тут
• 08 января 2016
Ответ дляВ каждой бочке...
На якому пильнику? На чохлі?
Судячи по фурнітурі- це оригінал.вона бездоганна. Всередині також є надпис
Залетная Я тут
• 08 января 2016
Ответ дляКинг-Конгша
это сертификат подлинности)
Это я понимаю. Но дисконтная картка ведь для того, чтоб ею пользоваться.
Наверное в какой- то сети магазинов.
В каждой бочке...• 08 января 2016
Ответ дляЗалетная Я тут
Наверное в какой- то сети магазинов.
Подивіться на фото карти і пильника від оригінальної сумки. На вашій карті немає голограми. І це не дисконтна карта а так званий паспорт до сумки.
Залетная Я тут
• 09 января 2016
Ответ дляВ каждой бочке...
Дивно, ця криво пришита емблема являється показником оригінальності?
Залетная Я тут
• 10 января 2016
Ответ дляяна _yana
Я бачу що Ви більше хотіли прорекламувати свою сумку перед продажем, чим знайти людей які дійсно розбираються в оригінальних речах. Вибачте що розчарувала Вас, але нажаль Вам привезли чи подарували підробку
Мене цікавила ціна цієї сумочки. Ви моє запитанна чинали?
Залетная Я тут
• 10 января 2016
Ответ дляяна _yana
Запитання читали)))
Залетная Я тут
• 10 января 2016
Ответ дляяна _yana
Ви питалися ціну італійської сумки, а у Вас - китайська підробка, ще і доказуєте, не маючи ніякого поняття, що у Вас оригінал
Ви великий эксперт)))