Схема сыра• 15 января 2016
Допоможіть з вибором кольору для кухні
Колір ваніль і капучіно,або білий і капучіно,як вважаєте який красивіший буде.Фасад глянець.Корпус теж порадьте який колір буде красивіший,ручки сірі.Яка практичніша стільниця глянець чи мат?Фартух Дякую за поради
Кондуктор трамвая• 15 января 2016
Мені ваніль більше подобається - вона затишніша)
Стільниця в мене матова, рябенька), навіть не уявляю глянець, на ньому всі сліди зостануться?
Аноним ФЕЯ• 15 января 2016
Ваниль и мат, глянец постоянно натирать придется, не добавляйте работы себе же :)
палка-копалка• 15 января 2016
Мне нравится белый.Люблю скандинавский стиль.Буду делать ремонт только в этом направлении.Много белого и яркие акценты.