harchushyn• 21 января 2016

Якісне,тепле і водонепроникне взуття для чоловіка. ДОПОМОЖІТЬ ПОРАДОЮ

Хочу придбати теплі і водонепроникні ботінки зимові,б кожного року чоловік економить на собі,купляє на ринку г*но-в резултаті ноги холодні,а в слякоть ще й мокрі.Яке взуття у ваших чоловіків.Можливо порадите десь розподажі на зимове взуття?
kris.h• 21 января 2016
Lowa, ecco

yuliya.kaj84• 21 января 2016
columbia
своему мужу купила эти http://www.amazon.com/gp/product/B00AEA0T52?psc=1&... очень теплые, до -30
Valia 78• 21 января 2016
Посмотрите обувь из Словакии ALPINA.Очень хорошее качество.
автор harchushyn • 21 января 2016
Ответ дляValia 78
якраз дивлюся)))Відгуки неоднозначні.Ва чоловік носить такі?
Rypa• 21 января 2016
Mondeox и Lytos.Муж носит 3 год все ок.
автор harchushyn • 21 января 2016
Ответ дляRypa
Mondeox и Lytos.Муж носит 3 год все ок.
ціна?
Rypa• 21 января 2016
Ответ дляРожки-да-ножки
ціна?
Вообще от 1300 и до 3тис. смотря где найдете
seam71• 21 января 2016
Ответ дляkris.h
Lowa, ecco

Поддерживаю!!! Другого на ум и не приходит Сначала Лова, потом экко с гортексом.
Еще добавлю - термоноски и стельки с фольгой, только не базарные (чтобы ноги не потели).
dvq• 21 января 2016
Тільки Wolverine, 6 рік носить, при чому інтенсивно ( рибалка, хотьба, і т.д)
http://www.onlineshoes.com/mens-shoes-sale-list_ct...