ПИПИКНУТАЯ• 28 января 2016

Виставити на продаж чи ні

Проблема гострої нестачі місця в шафі, думаю пора щось продати.
З минулого літа залишилися в хорошому стані сукні-футболки в розмірі 98 см/3 роки, шорти в розмірі 92 см/2 роки (дитина худенька тому шорти в меншому розмірі), сандалі і кеди на ногу 15-15.5 см.
Дитині 3 роки, зріст 96 см, вага 13 кг, ногу не дає поміряти, думаю десь між 15 і 15.5 см. Як думаєте, виставляти на продаж чи є шанс що ще весною-літом ще поносить?

Дякую за участь в опитуванні!

Велике прохання до тих хто хоче висловити свою думку з приводу ідіотськості опитування пройти мимо.

Результат:
вже голосів: 39
21 (53.85%) Виставити на продаж до початку сезону
10 (25.64%) Подивитись результати
8 (20.51%) Залишити, може ще поносить
Бесбардак• 28 января 2016
Я йду мимо...

Леди Г• 28 января 2016
Ответ дляБесбардак
Я йду мимо...

я с вами, подождите пожалуйста, обуваюсь)))
Скомуниздила• 28 января 2016
иду мимо
Кому там слова не давали• 28 января 2016
Я тоже мимо
Благоуханочка• 28 января 2016
продавайте, что вам терять?
Lumino4ka• 28 января 2016
Автор, у меня двое 2 года и 5 месяцев. У сына 16 см, у дочери 15,5 см.
Если Вашей уже три, вряд ли она летом ’поместится’ в 15-15,5 см.
Футболки/шорты может и будут какраз. Платье может быть коротковатым.
автор ПИПИКНУТАЯ • 28 января 2016
Ответ дляLumino4ka

дякую за детальну відповідь по темі!
Там сукні простого фасону, їх можна буде як туніки носити.
автор ПИПИКНУТАЯ • 28 января 2016
Ответ дляБлагоуханочка
продавайте, что вам терять?

якщо налізуть, то можна ще сезон поносити. Правда потім вже навряд чи продати, швидше віддати.
Благоуханочка• 28 января 2016
Ответ дляМарс атакует

продадите - хорошо, а нет - себе оставите, потом подарите друзьям. Я таким принципом руководствуюсь обычно.

Lumino4ka• 28 января 2016
Ответ дляМарс атакует

дякую за детальну відповідь по темі!
Как вариант. Просто, если платья с отрезом под пояс, то этот отрез под грудью будет смотреться нелепо.
Т.е. не все платья можно носить до бесконечности. Да и по ширине, под мышками, могут быть тесноваты.
Куплю орехи• 28 января 2016
не иду,а бегу
автор ПИПИКНУТАЯ • 28 января 2016
Ответ дляБлагоуханочка

Теж приблизно так роблю.
автор ПИПИКНУТАЯ • 28 января 2016
Ответ дляLumino4ka

З платтями під пояс абсолютно згідна, часто бачу дітей в таких короткуватих платтях. Але в нас таких нема, перестала купувати, в них короткий срок служби, бо повинні сидіти чітко по розміру.
Ух ты какая Я• 28 января 2016
Ответ дляМарс атакует

дякую за детальну відповідь по темі!
думаю пока оставить продать всегда успеете а обувь меряйте
автор ПИПИКНУТАЯ • 28 января 2016
Ответ дляУх ты какая Я

дякую! та от біда в тому що цінне місце в шафі займають((
Ух ты какая Я• 28 января 2016
Ответ дляМарс атакует

а представьте продадите то что еще налезлоза пол цены, а потом покупать придется по полной
автор ПИПИКНУТАЯ • 28 января 2016
Ответ дляУх ты какая Я

в наступному розмірі вже все давно куплено. Власне через це і проблема місця в шафі(((
автор ПИПИКНУТАЯ • 28 января 2016
дякую за відповіді по суті, закриваю тему.