Алечка• 30 января 2016

Дівчата, давайте мінятися схемками для вишивки?)

Дуже дуже хочу вишити серію "Київ" ТМ "Леді" , першу схемку "Києво- Печерська Лавра" купляла ще до того як долар з,їхав з глузду)))) і планувала пізніше докупити ще три "Андріївська церква, Золоті Ворота і Видубицький монастирь". Але тепер це виходить занадто (вони мінімум по160-170 грн)). Тому в мене велике прохання, може в кого є ці схеми? - щоб зробити фото або копію?
Із своїх запасів можу поділитися схемкою "Києво- Печерська Лавра", "Поцілунком" Клімта, "Ангелом з лютнею" (схеми і навіть зразки ниток) і т.д.
Всім дякую.
Julinka1983• 30 января 2016
Вам надо на форум осинки. Там девочки делятся схемами и подборами делятся. Хотя мне кажется, что с нынешними ценами на нитки, вам дешевле таки наборы купить. Вы только посчитайте сколько там цветов и умножте на стоимость мотка ниток

автор Алечка • 30 января 2016
Ответ дляJulinka1983
,
Спасибо! Сейчас схожу на ’Осинку’. А по поводу ниток... То за десять лет собралось много DMC, есть из чего выбрать)