Коробка с карандашандрами• 31 января 2016

у Львові повісили шоколадне опудало біля магазину Рошен

Близько 100 учасників маршу, організованого правими силами та представниками добровольчих батальйонів, вирушили колоною з площі біля пам’ятника І.Франку і пройшли через центр міста до першого у Львові фірмового магазину Roshen по вул. Валовій, який відкрився у жовтні минулого року в приміщенні, яке до цього орендувало відділення Сберб.Росії

Учасниками заходу були переважно молоді люди, деякі з них - одягнені в камуфляжну форму. Вони несли державні прапори.Біля магазину вони зупинилися і під вигуки „Геть шоколадного зрадника!” почепили на дереві опудало, яке з їх слів мало символізувати президента України, облили фасад приміщення і скляні вітрини червоною фарбою, що мала символізувати кров. Після цього, близько 16.00, учасники маршу розійшлися.У марші взяли участь представники "Правого сектору", УНА-УНСО, батальйонів "Торнадо", "Сокіл" і "Карпатська Січ".

источник гугл
МинерАлочка• 31 января 2016
И? Клоунада продолжается? Уж третий год этого цирка и что?

Katya0425• 31 января 2016
не понимаю,им заняться нечем,что ли?
аж пусть тогда к самому Порошенко идут и предъявляют,а то такое....
АБВГДэшница• 31 января 2016
Петро уходи по хорошему
Стрекозей• 31 января 2016
Я не понимаю почему во Львове, ребята...в Киев пора, у нас как раз только Майдан отмыли, отчистили....палатки все убрали
Сосулька• 31 января 2016
Ответ дляАБВГДэшница
Петро уходи по хорошему

вы на его место?
Покращена• 31 января 2016
Молодцы ребята
АБВГДэшница• 31 января 2016
Ответ дляСосулька

вы на его место?
его место к сожалению займет только тот кого Пу одобрит

АБВГДэшница• 31 января 2016
шоколадный глаз нарушает конституцию, это факт
ГЛЮкоза• 31 января 2016
Ответ дляСтрекозей

соскучились по шоу бездельников?))
Стрекозей• 31 января 2016
Ответ дляЛюбимка-анонимка

соскучились по шоу бездельников?))
Нет, устала от плодящихся магазинов Рошен
Бесбардак• 31 января 2016
Ответ дляСтрекозей

Вы им пример задайте. Авось и подтянутся