Утренняя зорька• 01 февраля 2016

А які ваші дієві (випробувані) способи чи техніки здійснення бажань?

Я багато книг прочитала на цю тему, все випробовую на собі, багато бажань здійснилося, але є такі, що ще чекають свого часу).Поділіться своїми ВИПРОБУВАНИМИ техніками.
Я можу сказати про важливі принципи у здійсненні бажань, які я виокремила для себе:
1. Вияснити, чи бажання істинне (а не нав"язане ззовні) і тільки після цбого можна приступати до його втілення.
2. Не прив"язуватися до результату, не чекати як божевільний коли воно збудеться, інакше такою поведінкою ми тільки віддаляємо результат.
3.Уявляти, візуалізувати, що наше бажання вже здійснилося (особливо перед сном і після того, як прокинулись, в проміжному між дійсністю і сном стані свідомості, коли маємо більший контакт із підсвідомістю).Важливо переживати ті відчуття, які будуть після здійснення бажання якомога яскравіше і детальніше і тримати цей стан.
4.Важливо при візуалізації не придумувати способи, якими на вашу думку може здійснитися бажання.Вас це цікавити не повинно, у Всесвіту (Бога) краща фантазія, і це його задача, ваша-уявляти результат.
5.Також важлива система, одного разу не достатньо, треба виконувати техніку п.3 щодня протягом 21 дня, а потім відпустити його (спокійно сказати собі : "А тепер я доручаю здійснення цього бажання вищим силам, на благо мені і всім живим істотам") і продовжувати жити звичним життям, не паритись про результат.

Якщо згадаю ще щось напишу)
автор Утренняя зорька • 03 февраля 2016
Ответ дляЭскиз бесконечности
Не все так однозначно. Я вже писала: більшість бажань людини пов’язані з поведінкою інших людей: щоб чоловік не пив, гроші заробляв, у танчики не грав цілими днями, щоб діти слухалися, гарно вчилися, батьків поважали, щоб шеф помітив-оцінив, щоб начальник доручив важливий проект і т.д.

Навіть якщо сформулювати так (У мене чудовий діловий чоловік. Я одержав важливий проект. Я маю авторитет у дітей. Я маю дітей-відмінників), це ж все-одно вплив на поведінку інших осіб?

Усе це приклади, звісно)
з першого погляду-начебто і пов’язане наше щастя і бажання з іншими, хоча якщо заглибитися -то абсолютно ВСЕ -і щастя і нещастя, радість і страждання лиише в нас (не буду багато про це філософії розводити, але так кажуть не дурні люди).Життя розвивається в залежності від того, як людина ставиться до себе і навколишньої дійсності. Її світовідчуття визначають подальші зміни в укладі життя, якщо простіше-будеш змінюватися ти конкретно-буде змінюватися життя навколо тебе , а в яку сторону-це вже кожен сам вирішує. Із ваших наведених прикладів-можна довго розбірати , щоб докопатися-а чи істинне це бажання, все -рівно в кінці ми вийдимо на те, що стосується лише вас, а не інших.Вибачте за сумьбур, надіюсь ви зрозуміли.