Утренняя зорька• 01 февраля 2016

А які ваші дієві (випробувані) способи чи техніки здійснення бажань?

Я багато книг прочитала на цю тему, все випробовую на собі, багато бажань здійснилося, але є такі, що ще чекають свого часу).Поділіться своїми ВИПРОБУВАНИМИ техніками.
Я можу сказати про важливі принципи у здійсненні бажань, які я виокремила для себе:
1. Вияснити, чи бажання істинне (а не нав"язане ззовні) і тільки після цбого можна приступати до його втілення.
2. Не прив"язуватися до результату, не чекати як божевільний коли воно збудеться, інакше такою поведінкою ми тільки віддаляємо результат.
3.Уявляти, візуалізувати, що наше бажання вже здійснилося (особливо перед сном і після того, як прокинулись, в проміжному між дійсністю і сном стані свідомості, коли маємо більший контакт із підсвідомістю).Важливо переживати ті відчуття, які будуть після здійснення бажання якомога яскравіше і детальніше і тримати цей стан.
4.Важливо при візуалізації не придумувати способи, якими на вашу думку може здійснитися бажання.Вас це цікавити не повинно, у Всесвіту (Бога) краща фантазія, і це його задача, ваша-уявляти результат.
5.Також важлива система, одного разу не достатньо, треба виконувати техніку п.3 щодня протягом 21 дня, а потім відпустити його (спокійно сказати собі : "А тепер я доручаю здійснення цього бажання вищим силам, на благо мені і всім живим істотам") і продовжувати жити звичним життям, не паритись про результат.

Якщо згадаю ще щось напишу)
Закидай меня камнями• 01 февраля 2016
І що, можна дійсно будь-яке бажаня загадати? І збувається?

ВундерКИНГ• 01 февраля 2016
Зеланда начитались?))
ВундерКИНГ• 01 февраля 2016
Ответ дляХранительница чешки
загадать можно..но не сбудется))это автор решила ’блеснуть’ и поведать давно известное-работа с внешним намерением)
Каяспер• 01 февраля 2016
Полощу шкурки бананов
Пишу 27 раз свое желание на листочке
Ну и классика жанра- красные трусы на люстре
Помогалочка• 01 февраля 2016
а я верю в чудеса)) послушаю))
автор Утренняя зорька • 01 февраля 2016
Ответ дляВундерКИНГ
і чому ви такі злі? ’блестать’ у мене цілне було, а тільки бажання поділитися досвідом.Видно не в тому місці запитала, тут тільки проблеми люблять обсмоктувати
автор Утренняя зорька • 01 февраля 2016
Ответ дляВундерКИНГ
Зеланда начитались?))
і його теж)
автор Утренняя зорька • 01 февраля 2016
Ответ дляХранительница чешки
теоретично-так, але з огляду на пункт 1.
ВундерКИНГ• 01 февраля 2016
Ответ дляУтренняя зорька
вы вводите людей в заблуждение,работа с намерением-сложнейшая работа,требующая очень много времени,вы написали сказку

автор Утренняя зорька • 01 февраля 2016
Ответ дляВундерКИНГ
а ще’давно знати’ це не те саме, що ’використовувати на практиці’, знання можуть бути істинними, але лежати все життя мертвим грузом.Через що я і написала про випробувані техніки. І те що у вас не збувається-це лише показник того, що ви нічого не пробували для того робить.
автор Утренняя зорька • 01 февраля 2016
Ответ дляВундерКИНГ
ну якщо ви вірите що все в житті складно то для вас так і буде)
ВундерКИНГ• 01 февраля 2016
Ответ дляУтренняя зорька
это у вас так будет,у меня все в порядке
exito• 01 февраля 2016
Привязывала к гелевому воздушному шарику и отправляла в небо, поближе к вселенной, чтоб она могла быстрее прочесть и исполнить. Сбылось)) а вообще, по моим наблюдения, лучше как можно больше именно играть с этим, придумывать новые способы. То блюдечко с голубой каемочкой, то быстрый ящик... Еще я часто пишу волшебные самоисполняющиеся сказки, где главная героиня может быть домашний тапочек, но с ней происходят ТАКИЕ ВЕЩИ, ТАКИЕ!))) и главное, в конце все заканчивается желаемым результатом. Главная героиня это я конечно же)) и можно проиграть какие-то моменты из этой сказки, например, если героиня летала на метле, то взять веник и поскакать по комнате, типа летаю))) и так далее, я это очень люблю и процесс написания и играть и получать удовольствие и, главное, люблю когда желания исполняются, а они таки исполняются!!!
автор Утренняя зорька • 01 февраля 2016
А ще згадала важливий принцип -Віра.По вірі вашій і буде вам.
автор Утренняя зорька • 01 февраля 2016
Ответ дляВундерКИНГ
у мене інші вірування, а ви озвучили свої, не подобається вам щось-сходіть в іншу тему.
ВундерКИНГ• 01 февраля 2016
ууу..где хочу там и хожу,вы мне не указ))
автор Утренняя зорька • 01 февраля 2016
Ответ дляexito
дяукю вам , що ділетесь досвідом! До речі,я згадала ще одну техніку-реалізація символів зі снів. От у кожного є такі символи зі снів, які він розуміє і знає, що вони означають.От у мене взуття-до пари, до нового кавалера і т.п. Так от, я, знаючи, що для мене значить цей символ -виношу його в реальність, наприклад-вишиваю або малюю)
exito• 01 февраля 2016
Ответ дляУтренняя зорька

Супер, спасибо, надо взять на заметку
exito• 01 февраля 2016
Ответ дляУтренняя зорька

Это точно, если мне чёрная кошка дорогу перейдёт - это к радости, потому что я кошек очень люблю, они отвечают мне тем же, поэтому по другому не может быть!) а если я забыла что-то дома, та я с радостью в припрыжка возвращаюсь, ибо знаю что будет мне большая удача! я в это верю и так и случается

автор Утренняя зорька • 01 февраля 2016
Ответ дляКаяспер
Полощу шкурки бананов
Пишу 27 раз свое желание на листочке
це класика по Симорону, і у деяких людей це працює, не дивлячись на ваш сарказм
Злюка-закусюка• 01 февраля 2016
автор, а я вас поддерживаю. Это хорошо так верить. У меня тоже желания исполнялись. Причем некоторые очень-очень быстро (я про визуализацию). Некоторые вообще от случайно сказанных мной слов, но так точно, что аж самой было странно. Я так работу нашла. Уходила со старой и чтоб ко мне не приставали с вопросами почему, сама сказала, что пойду работать вместе со своей подружкой в редакцию одного журнала, так как там девочка в декрет уходит. Сказала просто так. Работу начала искать только через полгода. Разместила резюме в интернете и мне позвонил начальник этой моей подружки и пригласил на собеседование. Я пришла туда, меня взяли на одно место, с тем, что через несколько месяцев перейду на должность девочки, которая собирается в декрет. Вот и не верь после этого.
А сегодня начала собирать ’денежную дорожку’, думаю, лишним не будет )))
автор Утренняя зорька • 01 февраля 2016
Ответ дляЗлюка-закусюка
прекрасна історія! А розкажіть детальніше про грошову дорожку.
Злюка-закусюка• 01 февраля 2016
Ответ дляУтренняя зорька
Наберите в гугле/яндексе ’денежная дорожка’ - там все детально, я просто так не опишу точно со всеми подробностями. Смысл в том, что надо начинать с 1 числа любого месяца откладывать по денежке, соответствующей числу. Сегодня 1 число - откладываем 1 гривну, завтра 2- 2 гривны, и так далее. Февраль, правда, месяц неоднозначный, так как дней 29 всего, а надо либо 30 либо 31 (связь с нумерологией). Но я тогда захвачу пару дней марта.
автор Утренняя зорька • 01 февраля 2016
Ответ дляЗлюка-закусюка
ок.Дякую за інфо!Люблю ритуальчики)
Вишнёвая Леди• 01 февраля 2016
послушаю
автор Утренняя зорька • 01 февраля 2016
Ответ дляЗлюка-закусюка
почитала про ’денежную дорожку’ , єдине що трохи бентежить-що ці кошти ніколи !! не можна тратити.. це важко для мене ..
Злюка-закусюка• 01 февраля 2016
Ответ дляУтренняя зорька
мне тоже сложно ))) потратить всегда на что найдется, но я с верой в то, что благодаря этому пойдут другие потоки денег в мой дом, а значит и отпадет необходимость в этой сумме денег - пусть себе лежит.
Эскиз бесконечности• 01 февраля 2016
Насправді в неті дуже багато варіантів ритуалів, як загадувати бажання - тут кожен вибирає на свій смак: писати на зелених папірцях на новий місяць чи загадувати в спорожнілу пляшку))) реально варіантів багато.

Мене, наприклад, більше турбує інше питання: як правильно формулювати бажання:
Ну, наприклад, (це лише приклад!) Чи можна загадувати 2 одночасні бажання: ’Отримати роботу в установі А’ і ’Отримати роботу в установі В’, коли пробиваєшся і на ту, і на роботу одночасно, і невідомо, де візьмуть. Чи загадувати загальне бажання: ’Хочу хорошу роботу’, але ж бажання мають бути максимально конкретними. Чи як в такій ситуації мудро повестися, коли декілька варіантів і не знаєш, який тобі кращим виявиться в майбутньому.

2. Знову наприклад, я не хочу, щоб мене підвищували на посаді (тому що посада клопітна й економічно невигідна, а я за статусом на неї підходжу). Чи можна формулювати такі заперечні ’несозидающіє’ бажання. Або як переформулювати, щоб було правильно?

3. Бажання повинні стосуватися насамперед мене, але насправді наше щастя здебільшого залежить від вчинків інших. Що робити з такими бажаннями ? Чи можна якось хитро їх інтепретувати
автор Утренняя зорька • 02 февраля 2016
Ответ дляЭскиз бесконечности

Як правильно формулювати-це дуже пов’язано з істинністю бажань, і тут треба копати і думати -що насправді вам потрібно, от наприклад, людині не потрібно 100 тис. доларів, їй потріббна конкретна річ, яку вона може собі за ці кошти купити, або ж як у вашому випадку-вам не потрібна робота в конкретній установі, вам потрібна гармонійна робота, яка буде приносити задоволення і гарний дохід.

2. При формулюванні бажання також важливо не застосовувати часточку ’не’, адже наша підсвідомість її не сприймає (наприклад, коли нам кажуть не уявляй рожевого слона, ми його обов’язково уявимо), так от треба сформулювати свій запит ’моя спокійна стабільна робота, приносить мені задоволення’-щось в цьому контексті.

3.І ще дуже важливий момент ви зачепили-бажання мають стосуватися тільки вас, інакше-це вже вплив на волю інших осіб-а це вже чорна магія, жодна здрава людина не буде цього рекомендувати робити.
Эскиз бесконечности• 03 февраля 2016
Ответ дляУтренняя зорька

Не все так однозначно. Я вже писала: більшість бажань людини пов’язані з поведінкою інших людей: щоб чоловік не пив, гроші заробляв, у танчики не грав цілими днями, щоб діти слухалися, гарно вчилися, батьків поважали, щоб шеф помітив-оцінив, щоб начальник доручив важливий проект і т.д.

Навіть якщо сформулювати так (У мене чудовий діловий чоловік. Я одержав важливий проект. Я маю авторитет у дітей. Я маю дітей-відмінників), це ж все-одно вплив на поведінку інших осіб?

Усе це приклади, звісно)