Губка Боб• 04 февраля 2016
Загубила сімкартку .Як зайти в приват 24?
Увесь день шукаю .як скрізь землю провалилсь(Як змінити номер моб.на інший свій щоб зайти і гроші перевести?Куди звернутись і чи взагалі це можливо ?Дякую за допомогу наперед
4есотка• 04 февраля 2016
пойдите в абонентский отдел и возобновите симку, спросят номера на которые звонили
Губка Боб
• 04 февраля 2016
Ответ для4есотка
дякую ,вже біжу поки робочий час
Апрель Ивановна• 04 февраля 2016
Ответ для4есотка
+1. без № телефона никак в приват не зайдете! Можно поменять № тел. в Привате, но опять же сначала зайти нужно)
alphabetagama• 04 февраля 2016
можно поменять номер тлф в терминале привата. Имея карту и зная ее пароль. На новый тлф прийдет смс с кодом, подтвердите и все
ПриватБанк• 04 февраля 2016
Шановний Автор, добрий день.
Рекомендуємо новий номер телефону вказати в банку:
- Вказати телефону в банкоматі (кнопка «Мої контактні дані» з введенням PIN-коду карти як при наявності, так і при відсутності карти). Підтвердження телефону в банкоматі доступно тільки для тих клієнтів, у яких є карти зі статусом «активна»;
- В терміналі самообслуговування (меню «Мої налаштування - вказати основний фінансовий телефон»).
Після цього Ви можете звернутися в цілодобову підтримку 3700 і змінити логін до аккаунту Приват24.
З повагою, ПриватБанк.