Хитрушка-чекушка• 06 февраля 2016

"Артфабрика" (Місто із конструктора LEGO) в ТЦ Аrtmall, хто був, піждкажіть!

На сайті не достатньо інформації.. Мене цікавить вартість, а також які ціни на вироби (читала, що можна купити виріб, який зробив власноруч).Також читала про можливість на вихідних проходити уроки по робототехніці і творчому конструюванню, яка вартість цих уроків? Поділіться відгуками!Вашим дітям сподобалося? Мій син дуже захоплюється лего, хотіли б побувати. Заздалегідь вдячна.
Алиса в стране Советчица• 06 февраля 2016
120 грн безлимит. Вроде 120...были месяц назад
3 грн 1 грамм. Но специфические штучки дороже. Так, хотели купить крокодила уже готового, лежал на стенде, так у него фиксированная цена-150...
Про уроки ничего не могу сказать...детки еще маленькие.
ПесиКот• 06 февраля 2016
100 грн будний день и кажется 120 - выходной. 3 грн 1 гр конструктора, человечки по 100 грн. есть уроки (мастер классы) и если я не ошибаюсь - они бесплатные
KatriSSa• 06 февраля 2016
Мы ходим в Дупло играть т к 3х нет
Лучше в будни ходить, на выходных много народу

До 3х бесплатно
Родители 50 грн
Дети 100 грн
Про уроки не знаю
Знаю, что детали модно покупать
Дупло 1грамм - 2 грн, про взрослый не скажу
Я сыну постоянно покупаю конструкторы, так что он дома великолепно собирает всякие штуки, самолеты, машины...все сам. Да такие, что мы с мужем таких бы не построили. Сыну понравилось в этом городке)
barabash.regina• 06 февраля 2016
дайте ссыль на артфабрику
автор Хитрушка-чекушка • 06 февраля 2016
Ответ дляbarabash.regina
дайте ссыль на артфабрику
тримайте http://artmall.ua/uslugi-i-razvlecheniya/artfabrik...
Дякую всім, хто відписався! В принципі, мене все влаштовує .Син сказав, що навіть якщо не купувати вироби -цілий день бути там і конструювати-це для нього пік щастя, так що відвідаємо це місце )
Мелочунь• 25 февраля 2016