Ватный Пупс• 10 февраля 2016
Луцк! Кто где покупал кухню? поделитесь)
Бабулька• 10 февраля 2016
Придумала сама, підібрали на Мадоті плиту, замовили порізку, фасади.
Збирали самі.
Ватный Пупс
• 10 февраля 2016
Ответ дляapelsinka25
Вам потрібен економ варіант чи щось дороще?
у меня должна быть угловая кухня, 150 мс на 170 см. не самый дешевый вариант хочу но и естественно не хочется переплачивать. Я просто не могу сориентироваться в ценах. Сколько сейчас нормальная кухня МДФ глянец(пленочный) с отводными хорошимитипа Блюм, знаю есть по качеству не хуже только с Польши)
Ватный Пупс
• 10 февраля 2016
Ответ дляБабулька
Збирали самі.
сколько погонных метров вышло?? и сколько заплатили?
apelsinka25• 10 февраля 2016
Напишіть мені в личку, дам тел людини, в якої вже 3 кухні робили. Вцілому дуже задоволені.
ТАЗератти• 10 февраля 2016
Ответ дляБабулька
Збирали самі.
а Столешницу подрезать, у Вас муж наверное мебельщик, так просто не соберешь, отверстия на петли просверлить, ой много чего
ТАЗератти• 10 февраля 2016
Ответ дляВатный Пупс
вчера посчитала угловая с глю фасадом около 50000грн
Бабулька• 10 февраля 2016
робили 4 роки тому
плиту брали дорогу, блюм лише на шухляди
порівняно з ціною магазинів нам вийшло вдвічі дешевше (на 4 метри погонних вийшла велика різниця, змогли тоді мийку взяти за 2500 грн і посудомийку, хоча не планувалося)
ТАЗератти• 10 февраля 2016
Ответ дляapelsinka25
а у кого делали? Саша?))
Бабулька• 10 февраля 2016
Ответ дляТАЗератти
ні, в мене чоловік не профі, просто руки з потрібного місця ростуть
я придумала кухню і розміри шафок, він розрахував по міліметрах всі параметри сам, збирали, правда, вдвох з братом - самому важко, і в мене сил не вистачає втримати
унструменти свої всі, яких не вистачало, позичали по знайомих
кухнею своєю дуже задоволена, ніяка готова в порівняння не іде
ТАЗератти• 10 февраля 2016
Ответ дляБабулька
золотой муж!
Бубль Гум)• 10 февраля 2016
Ответ дляБабулька
Збирали самі.
Ми теж так робили!!!