Tip-tip• 11 февраля 2016

Вірус Еппштейна-Бара у дитини 2років! Чи можливі після нього сильні алергії?

Дитина перехворіла Еппштейна-Бара в легкій формі. Вірус виявили в інфекційному відділенні на Дегтярівській, коли потрапили туди з нібито ангіною. Температура 39,9 яка важко збивалася, герпевірусне висипання на горлі та гострий дерматит по всьому тілу. Аналізи показали лімфоцити - 70. Лейкоцити в нормі, стрептокок і стафілокок не висіявся. Дитину лікували 5 днів антибіотиком цефтриаксон. Потім виявили Еппштейна-Бара IgG (EBNA)-10,62 і IgG (EBV-VCA)- 10,23. Як мені пояснили, форма неактивна, а ця кількість антитіл говорить про те,що перехворів колись в не гострій формі. З дитиною твориться щось дивне. Окрім постійної суфібрільної температури після лікарні почалися нові вспишки алергії, висипає обличчя, висипає на голові бугорки, які він чеше навіть у ночі і роздирає. Ця алергія дає і на очі, почався кон´юктивіт. Справа в тому, що це триває вже півроку. На початку серпня дитина проболіла так само. Правда в інфекційку ми не попали, так як лікувалися самі на морі. Висока темп-ра, червоне горло і висипка. Коли вилікувались, почалась температура 37,4 - тривала 2 тижня, потім енеровірус і знову суфібрільна темпа. Далі алергія на обличчі і в голові. Потім з кінця жовтня алергічний кон´юктивіт, який ми лікуємо періодично досі. Поки в січня не потрапили в лікарню ще в тяжчому стані, який я вже описала вище. І зараз знову все покругу - суфібрільна темпа, алергія обличчя,голова і кон´юктивіт. Не знаю, що робити і з чого починати - йти до алерголога чи інфекціоніста? Дитина часто хворіє. На початку літа лікували лямбліоз. Порадьте , хто що знає, може хтось стикався з подібним? Чи може Еппштейна-Бара час від часу активізовуватися і що з цим робити?
RGV• 11 февраля 2016
Спробуйте протефлазід.
vladussya• 11 февраля 2016
Вам пряма дорога до іммунолога. Я цей вірус дитині лікувала майже 3 роки курсами. Інфекціоніст і направив.. Ви кров здавали на вірус? Потрібно і кров і слину здавати. Лікуйтеся.
vladussya• 11 февраля 2016
Ответ дляRGV
Спробуйте протефлазід.
Один не допоможе, тільки в комплексі і курсами.
СнeжнaЯ_кopoлeвa• 11 февраля 2016
Автор ищите инфикциониста,как вы лечили мононуклеоз? Что сейчас плказывают маркеры по эбштейну?
У моего сына хроническая форма эбштейн барра,как только орз вирус активируется и мы проходим терапию,на фоне перенесенного мононуклеоза у нас нефротопатия и микрогематурия, поэтому стоим на учете у нефролога-уролога. Как сказал врач инфикционист, не возможно предугадать по чем ударит эта болячка.
skywall• 11 февраля 2016
ой не знаю, решать конечно вам, но я бы вам советовала пересдать анализы. у моего ребенка с 2 до 4 лет часто были странные ’ангины’, но все какие-то нетипичные. короче, потом поставили нам тоже якобы эпштейн-барра. я была в шоке, начиталась что это на всю жизнь, только полная очистка крови и все такое. но чуйка подсказывала что что-то не то. несколько раз пересдавали потом анализы и ни разу никаких эпштейн баров не было, куда-то испарился
Людмила2012• 12 февраля 2016
сын аллергик (аллерг ринит), сдали кровь-выявили Э.Б в хрон форме, инфекционист говорит не лечится, он у каждого 2-го, сдали еще кровь на 6 видов глистов-посмотрим
Lolita_82• 12 февраля 2016
мы переболели мононуклеозом в острой форме в 2 года, 4 мес.
Пока все ок( высыпания были на лице - 1 прыщик)
пересдали анализ через 2 месяца- все ок.

А как походит Ваш досуг, сколько Вы гуляете раз в день и сколько времени, есть еще дети в семье, болел сильно до заражения мононуклеозом?
Из какого Вы региона?
Lolita_82• 12 февраля 2016
Как кушает Ваш малыш?
Krohashop• 12 февраля 2016
вы глист не прогоняли? вы вполне могли подхватить в больнице. а глисты еще как вызывают аллергию.
автор Tip-tip • 12 февраля 2016
Ответ дляvladussya

Кров і слину здавали. У слюні не знайшли, а в крові - да. В інфекціонці на Дегтярівській, де лежали, після виписки прописали імунофлазід і галстену і більш нічого.антигістамінні препарати допомагають, поки приймаємо їх, потім знову алергія. А який курс лікування ви проходили? Можете порадити хорошого імунолога?
автор Tip-tip • 12 февраля 2016
Ответ дляСнeжнaЯ_кopoлeвa

У нас не було гострої форми Еппштейна-Бара (мононуклеоз), ми переболіли в легкій форми самі не знаючи коли. А вірус ЕБ виявили, коли потрапили в стаціонар в січні. Просто тепер по всіх симптомах я розумію, що ми ним хворіли і в серпні на морі, коли думали що то ангіна. Очевидно, що він активізовується, бо протікання хвороби один в один, симптоми і наслідки. Може бути й ще щось, наприклад цитомегаловірус. На нього в лікарні здавали тільки слюну, показало негативне. А ось кров на цитомегаловірус не назначили. Лікар з дитячої неотложки радила і на циотомегало здати. Ще не робили. Зараз імуномаркери на ЕБ показують IgM (EBV-VCA) - 0,24. EA IgG (EBV) - 0,13. IgG (EBNA) - 10,62. IgG (EBV-VCA) - 10,23.
автор Tip-tip • 12 февраля 2016
Ответ дляskywall

А ангіни чим лікували постійно, антибіотиками?
автор Tip-tip • 12 февраля 2016
Ответ дляЛюдмила2012
Анализ крови на глисты вам назначал инфекционист или гастроэнтеролог? Я подозреваю, что у нас вариант глистов даже очень очевиден, плохо набирает вес, ночные кошмары, скрегет зубами. А 6 типов глистов, если можно, напишите, пожалуйста, в личку.
автор Tip-tip • 12 февраля 2016
Ответ дляLolita_82

Из какого Вы региона?
Зимою гуляємо годину-півтори. Коли потепліше, то дві-три.,літом чотири. Це перша дитина. Боліє часто, але особливо чорна полоса пішла після Еппштейна-Бара. Зараз апетит непоганий, їсти не відмовляється. Проблема були з травленням 6 місяців тому, рвота під час їди і рідкий стул. Стали давати сімбітер і все нормалізувалося, даємо курсами вже півроку. З Києва.
Lolita_82• 12 февраля 2016
Ответ дляTip-tip
Будьте здоровенькими!Не болейте!