Банан-барабан• 12 февраля 2016

Зуев Константин Александрович эндокринолог

Кто у него был на приеме, или может лечится, подскажите пожалуйста сколько платить на приеме? Какая у него такса?
sewer• 12 февраля 2016
У нього немає такси. Але ми щоразу давали 100 грн....він завжди відмовлявся, але коли кажешь ´на бензин´, то такі брав)))
Найкращий лікар. Тата мого з інсуліна зняв.

автор Банан-барабан • 12 февраля 2016
Ответ дляsewer
Я к нему напросилась в воскресенье, вроде выходной день, наверное грн 200 хватит? или просто самой спросить у него?
sewer• 12 февраля 2016
Ответ дляБанан-барабан

Дайте 200 - скажіть дитині на цукерки)))). Він сам не скаже.....ніколи не казав. Ми у нього 5 років лікувались. Можете передати привіт від Северцевих. Нажаль тата мого більше нема, в вересні зупинилось сердце, але Зуєв дав ці 5 років життя для батька....за що я особисто йому та його кардіологу буду вдячна завжди.