Ось і я наважилась завантажити на осуд))Робила сама)))Для коханого синочка)
just happiness• 20 февраля 2016
Ответ дляDiademma
дякую,дівчатка)
можна рецептик
і роскажіть як робили
mersedes600• 20 февраля 2016
Ой, автор, спасибо большое за идею!!! Моему сыночку летом 3 будет, обожает грузовики))
Расскажите подробнее что из чего делали - если элементы какие-то покупные - где покупали
Алла Голландия• 20 февраля 2016
Ответ дляBulawka
Ой, мій чоловік марить таким тортом, а я ніяк не наважусь - здається, що дуже складний процес приготування
На самом деле легко т просто. Трубочки главное испечь с вишнями
Рецепт:
Бісквітік :яйця3 шт з сахаром міксером взбивала на водяній бані,хвилин 10,потім,все,як завжди,мука 1 ст,розпушувач 1 чл..Випікала при 180 градусах 25 хв.Бісквіт не осів,його треба перевіряти натисканням,має пружинити,а не залишати вм´ятини...
бісквіт розрізала на 3 частини,трошки пропитала крепким чорним солодким чаєм.
Промазала коржі йогутром чудо (вишня з шоколадом.На 3 коржі одноі баночки хватило.
33 % вершки(пів баночки )взбила з 50 гр сахару,до стойкоі масси,добавила пару крапель жовтого барвника.
Кіткатіки по розрізала на половинки,та по притискала до боків тортика,там був крем з вершків,і кіткатіки добре тримались.Потім висипала М&Мs,і побачила,шо шоколадок не вистачає,вирішила не ганяти чоловіка до магазину,а зробити так,що вони витікають)
Пісочок- перетерте печиво
ТОРТ БУВ ДУЖЕ СМАЧНИЙ,УСІ ЗАПРОШЕНІ ЧОЛОВІКИ ПРОПОНУВАЛИ СВОЮ РУКУ І СЕРЦЕ)))
Пісочок- перетерте печиво
Ответ дляmersedes600
купляла йогурт ’ чудо’ в стаканчику ( вишня з шоколадом),’ Кіт- кат’,і Емендемси(М&Ms).Машинки- у синочка позичила))
Тортик дуже легкий і дуже смачний!