Diademma• 20 февраля 2016

Зацініть і мій тортик))

Ось і я наважилась завантажити на осуд))Робила сама)))Для коханого синочка)
VIKYSIA• 20 февраля 2016
шикарно иду к ВАМ

MarkiZ-Za• 20 февраля 2016
прикольненько )
крис-31• 20 февраля 2016
автор Diademma • 20 февраля 2016
дякую,дівчатка)
polina24• 20 февраля 2016
хочу такое
ludakap• 20 февраля 2016
красиво, а машинки тоже можна есть ?
ata-3004• 20 февраля 2016
Оооочень классный!Суппер!Молодчинка!И машины сама делала?

Ane4ka777• 20 февраля 2016
А песок из чего делали?
Tanya1204• 20 февраля 2016
а вкусненько?
Танюлька• 20 февраля 2016
Автор! А можно рецепт?
автор Diademma • 20 февраля 2016
Ответ дляludakap
красиво, а машинки тоже можна есть ?
ні,машинки добре промила і вписала в інтер´єр))Це його улюблені)
just happiness• 20 февраля 2016
Ответ дляDiademma
дякую,дівчатка)
можна рецептикі роскажіть як робили
mersedes600• 20 февраля 2016
Ой, автор, спасибо большое за идею!!! Моему сыночку летом 3 будет, обожает грузовики))
Расскажите подробнее что из чего делали - если элементы какие-то покупные - где покупали
автор Diademma • 20 февраля 2016
Ответ дляAne4ka777
А песок из чего делали?
печиво ’ до кави’ в кофемолці перемолола))
Darinka-mandarinka• 20 февраля 2016
классный
автор, Вы умничка!
klukvocka• 20 февраля 2016
Красиво!!!
lilikas• 20 февраля 2016
Красиво! Сыночка с Днем Рождения!
mersedes600• 20 февраля 2016
А желтое сверху - это крем?
Алла Голландия• 20 февраля 2016
А это мой, на др мужа

KURIS• 20 февраля 2016
Forlinka• 20 февраля 2016
клааасс!!! сразу тортика с чайком захотелось
Тарнавская• 20 февраля 2016
Дуже гарний, цікава ідея
Bulawka• 20 февраля 2016
Ответ дляАлла Голландия
А это мой, на др мужа
Ой, мій чоловік марить таким тортом, а я ніяк не наважусь - здається, що дуже складний процес приготування
macik_tan• 20 февраля 2016
А зверху що? Це крем такий. Розкажіть як робили. Торт супер! Видно що зроблений з любов’ю)))
Алла Голландия• 20 февраля 2016
Ответ дляBulawka
На самом деле легко т просто. Трубочки главное испечь с вишнями
автор Diademma • 20 февраля 2016
Рецепт:
Бісквітік :яйця3 шт з сахаром міксером взбивала на водяній бані,хвилин 10,потім,все,як завжди,мука 1 ст,розпушувач 1 чл..Випікала при 180 градусах 25 хв.Бісквіт не осів,його треба перевіряти натисканням,має пружинити,а не залишати вм´ятини...
бісквіт розрізала на 3 частини,трошки пропитала крепким чорним солодким чаєм.
Промазала коржі йогутром чудо (вишня з шоколадом.На 3 коржі одноі баночки хватило.
33 % вершки(пів баночки )взбила з 50 гр сахару,до стойкоі масси,добавила пару крапель жовтого барвника.
Кіткатіки по розрізала на половинки,та по притискала до боків тортика,там був крем з вершків,і кіткатіки добре тримались.Потім висипала М&Мs,і побачила,шо шоколадок не вистачає,вирішила не ганяти чоловіка до магазину,а зробити так,що вони витікають)
Пісочок- перетерте печиво

ТОРТ БУВ ДУЖЕ СМАЧНИЙ,УСІ ЗАПРОШЕНІ ЧОЛОВІКИ ПРОПОНУВАЛИ СВОЮ РУКУ І СЕРЦЕ)))
автор Diademma • 20 февраля 2016
Ответ дляАлла Голландия
А это мой, на др мужа
ух-ти!!!Це ’ Монастирська хата?’.Прикольний))
автор Diademma • 20 февраля 2016
Ответ дляmacik_tan
крем- це взбиті вершки 33 % с сахаром,і пару крапель жовтого барвника))
автор Diademma • 20 февраля 2016
Ответ дляmersedes600
купляла йогурт ’ чудо’ в стаканчику ( вишня з шоколадом),’ Кіт- кат’,і Емендемси(М&Ms).Машинки- у синочка позичила))
Тортик дуже легкий і дуже смачний!
valyapolischuk• 20 февраля 2016
Гарний тортик.