Предыдущая тема: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-102194
Правила темы:
1. Запрещено СПАМить. Если Вы хотите подписаться на тему - меню "Выберите действие" - Следить за ответами.
2. Запрещено размещать предложение с товарами б.у (один раз одето, в идеальном состоянии). Допустимы только НОВЫЕ товары.
3. Запрещено размещать одно и то же предложение чаще, чем раз в сутки.
4. Запрещено размещать ссылки на объявления.
5. При создании сообщения обязательно указывается информация: фирма, цена, размер, условия, фото (если есть), другие подробности.
6. Все уточнения о покупке в личку или сообщение в объявление автора этого предложения.
7. За систематическое нарушение этих правил - бан.
Добрый день, девочки! Так как продавалка завалена "хламом" и поиск по названию ничего обычно не даёт (выпадает всякая всячина, но только не то что нужно), предлагаю писать только о своих пролётах (СП и оптовикам проходить мимо), без ссылок, а только название , фирма и размер, кому надо тот зайдёт на ваши объявления. Спасибо всем, прошу в теме не флудить и без рекламы, давайте уважать друг друга.
Правила темы:
svitisviti• 31 октября 2021
CallagHan. Круті іспанські туфлі. Прольот з розміром (. Є чек. Верх шкіра. Всередині також шкіра, крім устілки. Дуже м´які і комфотні (як в тапочках) і легкі. На нозі виглядають дуже акуратно. Купувала в Європі за 75 євро по знижках, початкова ціна була 113 євро.
Іспанське взуття Callaghan використовує для свого взуття унікальну систему Adaptation. З її допомогою взуття при ходьбі адаптується за формою Вашої стопи і практично не відчутне на нозі. Так само у виробництві застосовується тришарова система Refresh, яка дозволяє нозі ’дихати’.
Розмір EUR 40. Довжина устілки 26.5см.
Ціна 2399грн.
Розмір EUR 40. Довжина устілки 26.5см.
Ціна 2399грн.
svitisviti• 31 октября 2021
PUMA Оригінал. Круті чоловічі кросівки. Є додаткові шнурки іншим кольором. Розмір 42, us9, UK 8, 27см. Устілка 27.5см.
Ціна 1730грн. Львів.
svitisviti• 31 октября 2021
OshKosh . Штани спортивні. Виглядають на дитині супер, стильно! Без начоса. Розмір 3Т та на 7 років. Ціна 3т- 210 грн., 7 років 235 грн.
svitisviti• 31 октября 2021
Old Navy. Худі з капюшоном. Розмір S 6-7 років. Дуже приємна до тіла. Колір темніший ніж на фото. Ціна 225 грн.
svitisviti• 31 октября 2021
Lidl. Класні джинові шорти на хлопчика. Тягнуться. Є утяжка всередині і плюс шнурки ззовні. Розмір 8років (128см). Ціна 230грн.
svitisviti• 31 октября 2021
Lidl. Шорти жіночі. Розмір М. 100%котон. Є кармани спереду і позаду. Ціна 150 грн. Львів
Пояс 39.5см. Бедра 48.5 см.
svitisviti• 31 октября 2021
Амазон. Hasbro Плей-До. Оригінал.
Набір складається з чотирьох баночок, загальною вагою 560 грам. Колір фіолетовий, бірюзовий, оранжевий, рожевий.
Віддам за 250 грн.
svitisviti• 31 октября 2021
SEPHORA. Lipstick
FENTY BEAUTY від Rihanna. Набір з 2х помад.
Колір: Spanked - dusty rose та Griselda - bold burgundy.
Ціна 380 грн.
T a n y a_• 31 октября 2021
Купальник Victorias Secret, Pink, размер S, топ двухсторонний, яркий, актуальный принт, отправлю НП.Цена 750 грн.
Люся лисичка• 31 октября 2021
Ответ дляT a n y a_
Ціна за весь купальник?
Деми куртка Columbia Mens Powder Lite Hybrid Omni-Heat размер LТ для высоких. На мужчину или подростка ростом от 2 метров.
Термоизоляция, Водонепроницаемая ткань
Капюшон с регулируемым шнурком
Карманы для рук на молнии
Низ регулируется утяжками.
Длина 86см, ширина под руками 63см
Рукав 71см, плечи по прямой линии 51см. Цена 2100грн.
Термоизоляция, Водонепроницаемая ткань
Капюшон с регулируемым шнурком
Карманы для рук на молнии
Низ регулируется утяжками.
Длина 86см, ширина под руками 63см
Natella777• 01 ноября 2021
1. Слипоны Oysho р.39, ц.450 грн.
2. Джинсы Levis 415 Relaxed Bootcut р.29х32, на бедра 107-111 см. ц.850 грн.