Мене, як починаючого продавця дитячого фірмового спортивного взуття, цікавить таке питання: як вам зручніше купувати дитяче взуття на Кідстаффі., коли в оголошенні:
1. Фото зі сайту, ви можете обрати будь-яку модель, розмір, і готові почекати 1-2тижні.
2. Фото реальні, вибрати модель, яка в наявності і чекати 1-2 дні?
Будь ласка не баньте, це не реклама, всі ми тут купуємо-продаємо. хочу замовити партію взуття, та боюсь прогадати...звісно зручніше працювати під замовлення, але по знижках розміри скуповують швидко...
Результат:
вже голосів:
34 (91.89%)
3 (8.11%)