СиренаФеоктистовна• 25 февраля 2016
Рівне.Узд.вагітна.Де саме найкраще пройти ?Дякую
Через 2 тижні маю їхати на узд ,порадьте лікарню і якщо можна приблизну ціну 3д узд.Дякую щиро
margaritavoronina1• 25 февраля 2016
я в диагностическом проходила-150 грн платила. говорят еще в областной больнице но я там не была.
СиренаФеоктистовна
• 25 февраля 2016
Ответ дляmargaritavoronina1
це просте узд так?
margaritavoronina1• 25 февраля 2016
Ответ дляСиренаФеоктистовна
це просте узд так?
я проходила и простое и вагинальное. но за вагинальное не помню сколько платила
Г@Л@В@ломка• 25 февраля 2016
Лікар, яка вела мою вагітність, відправляла завжди до Сосинюк Зоряни (сподіваюсь прізвище написала вірно).Казала, що її УЗД найінформативніше. Вона приймала в Аніко.