Лиса Патрикевна• 02 марта 2016
Хмельницький - ліцей № 4
Доброго дня. Прошу хто знає чи то нормальний це навчальниий заклад, чи хороші учителі та й узагалі відгуки прошу написати, бо дитина піде з 1 вересня туди навчатися. Дякую
очки_ннадо• 02 марта 2016
Ответ дляЛиса Патрикевна
по Тернопільській
тоді не знаю, просто зараз так швидко змінюються назви,того і перепитала
очки_ннадо• 02 марта 2016
Ответ дляЛиса Патрикевна
по Тернопільській
Я Вам хочу сказати,що найкращий навчальний заклад це той,який знаходиться найближче до Вашого будинку.Реально дитина дуже змучується в дорозі до школи,яка далеко.А захочете потім після 9 класу перейдете в інший навчальний заклад
Лиса Патрикевна
• 02 марта 2016
Ответ дляочки_ннадо
Дякую, що хотіли допомогти
очки_ннадо• 02 марта 2016
Ответ дляЛиса Патрикевна
Дякую, що хотіли допомогти
Немає за що,але все залежить від вчителя і тут відгуки можуть бути зовсім іншими,так,що не засмучуйтеся наперед.Все буде добре